2 izbový byt 41m2, predaj, Košice - Západ, Kežmarská

Predaj, 2 izbový byt, Košice - Západ, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 81.500

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj vyhľadávaný 1,5-2 izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Terasa, Košice - Západ, ulica Kežmarská. Bytový dom v ktorom sa byt nachádza je po kompletnej rekonštrukcií, zateplenia pôsobiaci moderným dojmom, v príjemnej, tichej a zelenej lokalite na známom sídlisku Terasa .

Špecifický byt sa nachádza na prízemí bytového domu bez loggie, s orientáciou okien na západ do tichého a zeleného kopčeka. Na západnej strane nieje chodník čiže okná sú bez ruchu ulice či pohybu osôb.

V byte prebehla niekoľkoročná rekonštrukcia so zmenou dispozície, pričom vznikla vstupná predsieň, s botníkom a murovaným šatníkom s úložným priestorom, zväčšená kúpeľňa spojená s wc, s priestorom na práčku a rohovou vaňou je priestranná, primeraná k štvorcovým metrom. Oproti vstupu ktoré ohraničujú bezpečnostné dvere je samostatná spálňa so šatníkovou skriňou, momentálne slúžiaca ako detská izba. Následne prechádzame do častí obývačky otvorenej s kuchyňou.

Rekonštrukcia bytu je prevedená so špecifickým vkusom, s dlažbou v celom byte, keramickými a kamennými obkladmi s klembovým prechodom. Okná su plastové, vodoinštalácia je nová, elektroinštalácia čiastočne, funkčná bez problémov.

K bytu prislúcha kumbál pred bytom. Kľudná lokalita s bezproblémovým parkovaním a susedmi. Cena nehnuteľnosti je 81500€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaží, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Západ
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Kežmarská
Úžitková plocha: 41 m2
Katalógové číslo: VG-558
id: 166

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Podobne produkty