Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

2 izbový byt, 50m2 + loggia, predaj, Košice - Sídlisko KVP, Titogradská

Predaj, 2 izbový byt, Košice - Sídlisko KVP, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 135.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám exkluzívne na predaj 2 izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na začiatku obľúbeného sídliska KVP, na ulici Titogradská. Byt je po čiastočnej staršej rekonštrukcii z pred niekoľkých rokov v dobrom technickom stave, pripravený k nasťahovaniu ihneď.

Byt sa nachádza na prvom poschodí z 8, v panelovom bytovom dome po čiastočnej obnove vrátane stúpačiek a zateplení obvodového plášťa.

Samotný byt prešiel staršou rekonštrukciou s murovaným jadrom, keramickými obkladmi a dlažbami, plávajúcimi podlahami, plastovými oknami, s pôvodnou elektroinštaláciou v izbách. Elektroinštalácia a vodoinštalácia v rámci murovaného jadra bola vymenená.

Byt má praktickú dispozíciu všetkých nepriechodných miestností, pričom sa po vstupe nachádzame v predsieni, z ktorej je veľká obývacia izba a samostatná kuchyňa otočená na západ, menšia izba s loggiou na východ. Jadro s kúpelňou a wc je oproti vstupu.

Byt je v dobrom technickom stave užívaniaschopný ihneď. Predáva sa vrátane zariadenia okrem gauča. V menšej izbe je šatníková skriňa typu roll door, kuchyňa je vybavená umývačkou riadu, chladničkou, mikrovlnkou a samozrejme plynovým šporákom s rúrou.

Nehnuteľnost je v družstevnom vlastníctve čiže financovanie je možné len z vlastných zdrojov. Odkupná hodnota do osobného vlastníctva je okolo 200,-€.

Cena nehnuteľnosti je 135.000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko KVP
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Titogradská
Úžitková plocha: 50 m2
Katalógové číslo: VG-608
id: 415

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.