3 izbový byt 69m2, 2x loggia, predaj, Košice - Nad jazerom, Stálicova

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Nad Jazerom, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 144.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka exkluzívne na predaj príjemný, 3 izbový byt s 2 loggiami, kumbálom pred bytom a pivnicou. Byt je umiestnený na 4 poschodí z 13 v panelovom vežiaku po zateplení a čiastočnej obnove. Príjemné bývanie v peknom prostrední zadnej časti sídliska nad jazerom s množstvom zelene, oddychových zón, detských parkov a kompletnej občianskej vybavenosti poteší najmä mladé rodinky s požiadavkami na kľudné bývanie v tichej lokalite.

Samotný byt prešiel staršou rekonštrukciou z pred 20 rokov, s murovaným jadrom, plastovými oknami, plávajúcimi podlahami a nábytkom na mieru, v dnešnej dobe už však vyžadujúci si kompletnú rekonštrukciu , aj vďaka nutnosti vyhotovenia novej elektroinštalácie.

Byt je v pomerne zachovalom stave, bez tiarch kúpou voľný ihneď.

Jednoznačnou prednosťou tohto 65m2 bytu sú 2 zasklené loggie otočené na teplý západ, ideálne 4 poschodie, kumbál pred bytom aj pivnica a v neposlednom rade nepriechodnosť všetkých izieb, čím ponúka dostatok súkromia pre všetkých členov v rodine. Tiché bývanie podtrhuje umiestnenie bytového domu mimo hlavných dopravných ťahov s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Dispozíciu tvorí vstupná chodba s murovaným jadrom, s kúpeľňou a wc oproti vstupu, obývacia izba s loggiou na ľavej strane, za jadrom je kuchyňa s druhou loggiou a na pravej strane 2 spálne, jedná prístupná zo vstupnej chodby a druhá vedľa kuchyne.

Orientácia bytu je na západ - severozápad.

Podlahová plocha bytu vrátane 2 loggii, bez pivnice a kumbálu činí 69m2. Mesačné náklady na bývanie sú do 250,-€ vrátane energií pre 3 prihlásené osoby.

Cena nehnuteľnosti je 144.999,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Nad Jazerom
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 3
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchýň: 1
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 65 m2
Poschodie: 4 / 13
Výťah: ÁNO
Balkón/Loggia: Loggia
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: verejné parkovanie
Katalógové číslo: VG-611
id: 419

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.