3 izbový byt 73m2+balkón v širšom centre, predaj, Košice - Juh, Južná Trieda

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Juh, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 129.500

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj, priestranný 3 izbový byt v širšom centre Košíc, Košice - Juh, na ulici Južná trieda. Byt je situovaný na 12 poschodí zrekonštruovaného panelového bytového domu s výhľadom na centrum a okolie, pričom nad bytom je technické podlažie.

Dobrá dispozícia rozdeľuje byt na dennú a nočnú časť, pričom zo vstupnej chodby máme samostatné wc a kúpelňu, následne vchádzame do veľkej obývacej izby, prepojenej s kuchyňou. Nočnú časť bytu tvoria protiľahlé spálne s centrálnym a šatníkom v strede. Zo spálne orientovanej na juhozápad je vyvedený balkón s výhľadom.

Byt prešiel staršou, čiastočnou rekonštrukciou, pričom boli osadené plávajúce podlahy v izbách a kuchyni, keramická dlažba a obklady, plastové okná, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, otvorená väčším výrezom do obývačky, kúpelňa s keramickým obkladom a rohovou vaňou. Elektroinštalácia je pôvodná okrem kuchyne.

73m2 plus balkón a pivnica na 12 poschodí s pekným výhľadm pri orientácií S/J/JZ poteší svojou polohou blízko absolútneho centra investorov či trvalých obyvateľov.

Cena nehnuteľnosti je 129500€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimí Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Juh
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Južná Trieda
Úžitková plocha: 73 m2
Katalógové číslo: VG-570
id: 225

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Podobne produkty