3 izbový byt 79m2 + loggia, predaj, Košice - Sídlisko KVP, Zombova

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Sídlisko KVP, Pôvodný stav

Cena 143.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exklzívnom zastúpení na predaj priestranný 3 izbový byt s príjemnou rozlohou 79m2 plus loggia 3,5m2, nachádzajúci sa na sídlisku KVP, Košce - Západ, na Zombovej ulici.

Byt je situovaný na 6 poschodí z 8 v čiastočne obnovenom bytovom dome, ošetrenom termonáterom z exteriérovej strany a pekne upraveným vchodom s keramíckých obkladov. Do budúcna sú naplánované ďalšie upravý bytového domu bez navýšenia fondu opráv, s dostatkom našetrených zdrojov na obnovu.

Samotný byt je v zachovalom pôvodnom stave s plastovými oknami a pôvodným jadrom s príjemnou plochou 79m2 plus loggia 3,5m2 orientovaná na teplý juh. Byt má plastové okná, steny sú otapetované, podlahy z pvc. K predaju bude byt vyprataný, príjemným bonusom je kvalitná šatníková skriňa na chodbe a vstupné bezpečnostné dvere.

Orientácia miestností je na sever a juh, pričom priestranná obývacia izba a spálňa s loggiou sú orientované na juh, kchyňa a detská izba na sever.

Dispozíciu byt tvorí veľká centrálna predsieň, z ktorej sú jednotlivé vstupy do všetkých nepriechodný miestností. Kuchyňa a detská izba na pravej strane, spálna a obývačka na ľavej strane a oproti vstupu jadro s kúpelňou a wc zvlášť.

Náklady na byt sú primerané okolo 250€ vrátane energií pre 4 prihlásené osoby. Cena nehnuteľnosti je 143000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. Dohoda na cene možná. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice 04001 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Rezervované
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko KVP
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: Zombova
Úžitková plocha: 79 m2
Plocha pozemku: 816 m2
Katalógové číslo: VG-608
id: 407

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.