Rodinný dom, predaj, Top lokalita, Suchodolinská, Čermel, Košice

Predaj, Rodinná vila, Košice - Sever, Čiastočná rekonštrukcia

Dohodou

Maklér

Ing. Ladislav Uzík

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka exkluzívne na predaj architektonicky zaujimavý rodinný dom, nachádzajúci sa na výnimočnom a vyhľadávanom mieste Košíc, v Čermeli, na Suchodolinskej ulici.

Samostatne stojaci, podpivničený, rodinný dom so zastavanou plochou 204m2 a úžitkovou plochou 311m2, je osadený na rovinatom pozemku s rozlohou 912m2 s rozmermi 17m širky x 54m dĺžky. Orientácia domu je na Juh a mierny západ, vrátane prevažnej časti záhrady.

Nehnuteľnosť bola postavená pred 20 rokmi v nadčasovom dizajne so zaujimavou a praktickou dispozíciou priestoru.

Suterén: 2 x sklad, komora, sauna so sprchou, wc, práčovňa, technická miestnosť, izba s oknami a výstup do záhrady.

Podlažie: chodba so vstupom, veľkorysá predsieň s prepojovacím schodiskom cca 20m2, 2 x spálňa, priestranná obývacia miestnosť s výstupom na terasu do záhrady, kuchyňa s jedálňou, komora, veľký šatník, kúpeľňa s vaňou a wc, druhá kúpelňa so sprchovým kútom, dvojgaráž.

Druhé podlažie: prepojené centrálnym oknami presvetleným schodiskom, prepojovacia chodba, 2 x spálňa s výstupmi na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, veľký sklad v podkroví po celej dĺžke domu.

Dom bol obývaný počas celej doby od jeho postavenia v roku 2001, s primeraným opotrebením. Je postavený z tehál o hrúbky 38cm, bez zateplenia obvodového plášťa. Okná sú plastové dvojsklo, steny omietky, podlahy keramické v kombinácií s plávajúcimi, strešná krytina z falcovaného plechu.Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom centrálneho plynového kotla so zásobníkom, podlahové v kombinácií s radiátormi. Variantou je funkčný krb, umiestený v obývacej miestnosti.

Dispozícia je praktická, rozdelená na dennú časť, po vstupe zo západnej strany so zádverím, kde máme veľkorysú vstupnú a centrálne prepojovaciu halu s presvetleným schodiskom spájajúcim všetky úrovne domu. Z haly sú jednotlivé vstupy do miestností, obývacia izba s krbom s výstupom na terasu do záhrady, prepojená do štýlovej polkruhovej jedálne s výhľadom do záhrady spojenej do kuchyne, s kuchynskou linkou na mieru s úložným priestorom a spotrebičmi, vrátane komory. Z haly sú taktiež prístupné garáž, pracovňa na severnej strane, šatník ,kúpelňa so sprchou, na júžnej strane centrálna kúpelňa s wc, sprchovým boxom, wc, bidetom a veľká spálňa s výstupom na terasu do záhrady.

Druhé podlažie ako nočná časť domu má k dispozícií dve spálne s výstupom na terasu s nádherným výhľadom na Košice, kúpelňu so sprchovým kútom a wc. Taktiež sa tu nachádza vstup do strešnej časti podkrovia kde je priestranný sklad po celej dĺžke domu.

Suterén je bohatý s dlhou chodbou pozdĺž domu, s 2 skladmi, wc, tech. miestnosťou, práčovňou, saunou so sprchou a na konci chodby zaujímavou izbou s polkruhovou časťou s oknami a výhľadom do záhrady. Na konci chodby je výstup do záhrady. Suterén ponúka dostatok úložného priestoru a taktiež ďalšie možnosti či športovo herné aktivity.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, voda, plyn, kanalizácia, internet.

Pozemok je rovinatý, oplotený murovaným plotom s dostatkom súkromia, s pekne upraveným s trávnatým kobercom, okrasnými drevinami a kríkmi. V juhovýchodnom rohu je umiestnený záhradný domček s priestorom na náradie a príslušenstvo.

Nehnuteľnosť pôsobí celkovo príjemným a zaujimavým dojmom umiestnená na kľudnej ulici cca 650m od hlavnej ulice Čermelskej cesty, v dobrom susedstve, s výborným prístupom či už do neďalekého centra mesta, alebo do prírody za relaxom v neďalekom lese, v severnej najzelenejšej časti mesta Košíc.

Kompletné foto nájdete na:

partnersreal.sk/architektonicky-rodinny-dom-predaj-top-lokalita-suchodolinska-cermel-kosice-73

Cena nehntueľnosti je 390 000€ vrátane všetkých poplakov, spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte:

Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 Košice, Tel : 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Rodinná vila
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Suchodolinská
Úžitková plocha: 311 m2
Zastavaná plocha: 204 m2
Plocha pozemku: 912 m2
Katalógové číslo: PR-102
id: 73

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

info@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.