Chata pri Vyhliadkovej veži, predaj, Košice – Sever, Čermeľ, 04001

Predaj, Chata a chalupa, Košice - Sever, Pôvodný stav

Cena 74.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj, chatu s veľkým potenciálom, blízko lesa a zároveň 4 minúty od centra Košíc, Košice – Sever, Čermeľ. Nehnuteľnosť je situovaná cca 200m od zastávky MHD Vyhliadkova veža.

Záhrada má rozlohu 836m2 pri ideálnej šírke 27m a dĺžke 30 až 32m.

Na pozemku sa nachádza murovaná chata 36m2, so súpisným číslom, s prípojkou vody s vodomerom, elektrická prípojka aktuálne bez elktromera, žumpa a optický internet. Chata je murovaná, strešná krytina z pozinkovaného plechu.

Záhrada je z počiatku rovinatá, následne svahovitá za chatou, s ovocnými stromami a kríkmi, kompletne oplotená pletivom, z čelnej časti múrikom s drevenou výplňou.

Chata je dvojpodlažná, má pôdorys cca 40m2 (6,5x6m), disponuje kuchyňou, kúpelňou s vaňou a wc, obývacou izbou a spálňou s výstupom na murovanú terasu. Kúrenie je na tuhé palivo prostredníctvom krbu v obývacej izbe a piecky v kuchyni.

Chata si vyžaduje rekonštrukciu interiéru inak je v pomerne dobrom stave na chatovanie. Pri variante bývania je vhodné zvážiť prístavbu či výstavbu nového objektu s možnosťou zastavať 83,6m2.

Lokalita okolo vyhliadkovej veže ponúka obrovský potenciál bývania vo vlastnom chatodome, aktuálne značne využívaná na trvalé bývanie v prírode a zároveň 4min od centra Košíc.

Prístupová cesta je asfaltová a následne od zastávky MHD cca 200m spevnená, kamenitá s bezproblémovým prístupom aj v zime. Nieje potrebné terénne auto.

Nižšie pod textom sú priložené foto objektu.

Cena nehnuteľnosti je 74999,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice.

Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: --
Úžitková plocha: 40 m2
Zastavaná plocha: 36 m2
Plocha pozemku: 836 m2
Katalógové číslo: VG-654
id: 502

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.