Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Chata pri Vyhliadkovej veži, s poz. 395m2 predaj, Košice - Sever, lokalita Čermeľ

Predaj, Chata a chalupa, Košice - Sever, Pôvodný stav

Cena 29.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení príjemnú záhradu so staršiou chatou, vzdialenú 3 km od centra mesta, Košice - Sever v obľúbenej lokalite Čermeľského údolia. Prístup na pozemok je možný z niekoľkých strán, cca 500m od hlavnej cesty, Kavečianska cesta (pri vyhliadkovej veži), prípadne cca 650m z ulice Budanová, patriaca už pod mestskú časť Kavečany, alebo aj cez Baránok okolo Čermelských prieloh.

Rovinatý pozemok s juhovýchodnou orientáciou je slnečný, s rozlohou 395m2, pri šírke 17 a dĺžke 24m2. Okrem samotnej záhrady sa na parcele nachádza murovaná chata bez súpisného číslá, so zastavanou plochou 35m2. Stavba je osadená v severnom rohu, čím oddeľuje prístupovú cestu od záhradnej časti. Síce zanedbaná chata ale s potenciálom, by mohla slúžiť ako dobrý základ rekonštrukcie pri zachovaní pôvodných tehlových múrov z betónovým základom, pričom na liste vlastníctva je stavba vedená ako zastavané plochy a nádvoria. Druhé podlažie ma taktiež betónovú deku, čím by sa rekonštrukcia mohla zjednodušiť len na drevené konštrukčné prvky so suchými procesmi.

Miesto ponúka jednoznačný potenciál s budúcou možnosťou celoročného úžívania, pričom pred pozemkom je vodovodné potrubie na ktoré sa po dohode je možné napojiť. Elektrina je na pozemku, odpad by mohlo byť riešený žumpou v kobinácií s čističkou odpadových vôd.

Príjemné miesto blízko centra a zároveň v krásnej prírode poteší širšie spektrum záujemcou na trávenie príjemných chvíľ tejto, aj ďalších sezón. Cena nehnuteľnosti je 29999€, vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: --
Úžitková plocha: 50 m2
Zastavaná plocha: 35 m2
Plocha pozemku: 395 m2
Katalógové číslo: VG-584
id: 338

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.