Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Rezervované!Chatodom, 5 min. od centra, predaj, Košice-Kavečany, Vyhliadkova veža

Predaj, Rodinný dom, Košice - Kavečany, Kompletná rekonštrukcia

Cena 83.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj murovaný chatodom 5 min od centra, v krásnom, zelenom a kľudnom prostredí Kavečian, Košice I, pri Vyhliadkovej Veži. Nehnuteľnosť je situovaná cca 200m od hlavnej asfaltovej cesty, prístupná bežným autom po panelovej ceste, prípadne MHD. Samostatnej stojaca stavba je po kompletnej rekonštrukci, vrátane zateplenia obvodového plášťa, podkrovia a v neposlednej rade aj podlahy. Príjemný chatodom v dobrom susedstve ponúka možnosti plnohodnotného bývania v rodinnom dome s úžitkovou plochou 110m2 za cenu 2 izbového bytu.

Stavba je murovaná s dreveným krovom, zateplená v rámci obvodového plášťa, strechy a podlahy. Okná sú plastové s izolačným troj-sklom, steny s novými omietkami, elektroinštaláciou a vodoinštaláciou. Odpad je zvedený do veľkoobjemnej betónovej žumpy. Domček je momentálne napojený na dažďovú vodu s úpravňou na pitnú vodu, prostredníctvom mechanických filtrov, UV lampy a reverznej osmózy, ktorá funguje bezstarostne plne automaticky s údržbou raz za 3 mesiace. Ďalšou možnosťou pitnej vody je hlbinný vrt určený na 2 miestach pozemku do hĺbky 65m, ( susedné parcely majú studne s pitnou vodou)

Dispozícia ponúka vstupnú verandu, predsieň, dennú miestnosť priestrannej obývacej izby čiastočne otvorenú s kuchyňou a špajzou. Obývacia izba je prechodná do nočnej časti domu, kde je samostatné wc, samostatná kúpelňa a schodište na druhé podlažie. Kúpelňa je pred dokončením kde chýba osadenie sanity, podhľadu a vypínačov. Druhé podlažie tvorí rozľahlá izba o rozlohe cca 50m2 s veľkou loggiou a krásnym výhľadom. Izbu je možné rozdeliť na minimálne 2 miestnosti. V prípade nutnosti je možné pristaviť ďalšiu izbu zo strany altánku. V suteréne sú ďalšie 2 miestnosti slúžiace ako technická miestnosť a ďalšia ako sklad.

Interiér je dokončený s plávajúcimi podlahami keramickými obkladmi a dlažbami, omietkami, novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, rúra, šporák, umývačka, truhlový mraziaci box v priľahlej špajzi, kde je aj miesto na chladničku. Kúpelňu treba dokončiť s možnosťou dokončenia stávajúcim majiteľom po kúpe nehnuteľnosti rovnako ako aj prípadné ďalšie úpravy.

Pozemok je mierne svahovitý, s murovanými záhonmi a kaskádami, kompletne oplotený vrátane novej vstupnej murovanej brány s komfortným vjazdom na pozemok, s rozlohou 560m2. V bezprostrednej blízkosti domu je altánok s posedením a krbom. Nehnuteľnosť má zopár nedokončených detailov a do typ top stavu je vhodná mierna investícia cca 5000€

Cena nehnuteľnosti je 83000€ vrátane kompletného právneho servisu a prevodu vlastníctva. Financovanie nieje možné na hypotekárny úver. V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 110 m2
Zastavaná plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 560 m2
Katalógové číslo: VG-556
id: 155

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.