Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Exkluzívne 4 izbový byt 82m2+loggia,2xpivnica,predaj, Košice-Západ, Sokolovská

Predaj, 4 izbový byt, Košice - Západ, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 135.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení, veľký 4 izbový byt, situovaný v tichej ulici Sokolovská, na začiatku obľúbeného sídliska Terasa.

Priestranný byt po staršej, ale kompletnej rekonštrukcii, je umiestnený na 2 poschodí zo 7, v zateplenom panelovom bytovom dome pri orientácii na východ a západ. Bytový dom má energetický certifikát.

Byt prešiel kompletnou staršiou rekonštrukciou s murovaným jadrom, plastovými oknami, medenou elektroinštaláciou, novými omietkami a podhľadmi s bodovým osvetlením, v neposlednom rade s plávajúcimi podlahami, keramickým obkladom a dlažbou, bezpečnostné dvere. V byte by bolo vhodné zrenovovať kuchynskú linku, ktorá bola vyhotovená na mieru, a natiahnuť novú omietku v jednej izbe. Na modernizáciu k dnešným štandardom si byt nebude vyžadovať značnú investíciu.

80m2+4m2 loggia+2 oficiálne pivnice poteší aj početnejšiu rodinku, rovnako ako aj množstvo úložného priestoru v byte, prostredníctvom vstavaných skríň.

Praktická dispozícia ponúka orientáciu miestností na východ a západ, pričom všetky sú nepriechodné. Centrálna chodba, veľká kuchyňa, pracovňa s loggiou, menšia spálňa, veľká spálňa, rozmerná obývacia izba.

Okolie bytového domu je tiché a príjemné s množstvom zelene a neďalekých parkov, zároveň rýchlo dostupné do centra a na mhd. Hospodárenie v bytovom dome je funkčné, náklady na bývanie sú prijateľné.

Cena tohto príjemného a zriedkavého bytu je 135000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 Košice. SR. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Západ
Druh nehnuteľnosti: 4 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Sokolovksá
Úžitková plocha: 82 m2
Katalógové číslo: VG-564
id: 202

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.