Gazdovský dom / pohostinstvo, predaj, Veľký Folkmar, Gelnica

Predaj, Vidiecky dom, Veľký Folkmar, Kompletná rekonštrukcia

Cena 65.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj gazdovský rodinný dom s aktuálnym využitím ako pohostinstvo, " krčma Zlatý poklad" nachádzajúci sa v obci Veľký Folkmár, okres Gelnica, vzdialený 30 km od Košíc, 25 minút autom.

Nehnuteľnosť sa nachádza v strede obce oproti kostolu a obchodu s potravinami, lemujúca hlavnú cestu.

Pôvodná stavba prešla kompletnou rekonštrukciou s obstavbou terasy, či zimnej záhrady okolo pôvodného domu. Rozmery stavby sú 10x12 m, s úžitkovou plochou 120m2 vrátane nevyužitého podkrovia. Zastavaná plocha je 101m2. Pozemok okolo nie je vo vlastníctve ani súčasťou predaja, k dispozícií je len menšie vonkajšie sedenie cca 8m2.


Stavba je murovaná v kombinácii tehly a kameňa citlivo upravená do vidieckého štýlu. Doteraz bola nehnuteľnosť využívaná ako pohostinstvo, je plne funkčná s možnosťou pokračovať v pôvodnom úspešnom zámere, či pozmeniť zameranie podnikania, prípadne skombinovať na podnikanie a bývanie. (štatút nehnuteľnosti je budova obchodu a služieb)

Aktuálnu dispozíciu tvorí priestranná hlavná miestnosť s barovým pultom obkolesená zasklenou terasou po celom obvode, sklad dreva, 2 x wc, menšia technická miestnosť a výklopné schody do podkrovia bez aktuálneho využitia.

Kúrenie je riešené formou krbu, s obehovým čerpadlom do radiátorov, s náhradným zdrojom v prípade výpadku el.prúdu. Nová elektro a vodoinštalácia s prípojkou na obecnú vodu, vyústenú do obecnej kanalizácie. Milovníkov grilu poteší vstavaný gril na konci terasy.

Dom je zateplený s novou fasádou, obvodové okná sú plastové vo farbe dreva, strešná krytina je pravá škridlová, interiérové okná sú drevené špaletové v pôvodnom štýle, s kamenným obkladom v kombinácií s tehlou. Výrazným prvkom stropnej časti sú priznané trámy so sadrokartónovou výplňou. Podlaha je kompletne vydláždená keramickou dlažbou.

Nehnuteľnosť pôsobí príjemným dojmom, pri úpravách vhodná aj na chalupu či bývanie v obci, ohraničenej prírodou. Cena nehnuteľnosti je 65.000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Veľký Folkmar
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: --
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 101 m2
Plocha pozemku: 101 m2
Katalógové číslo: VG-606
id: 402

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Podobne produkty