Krásny 1 izbový, tehlový byt , prenájom, historické centrum Košíc, Stará Baštová

Prenájom, 1 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Kompletná rekonštrukcia

Cena 499

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom tento veľmi pekný, dizajnový, tehlový byt, po kompletnej a vkusnej rekonštrukcií, nachádzajúci sa na výnimočnom mieste v srdci historického centra Košíc, na známej ulici Stará Baštová. Byt je situovaný na prízemí až miernom suteréne, dostatočne svetlý s veľkými oknami so západnou orientáciou všetkých okien do uzatvoreného dvora.

Jednoizbový byt prešiel hĺbkovou rekonštrukciou z pred pár rokov, prevedený stavebnou firmou s oficiálnymi postupmi vrátane pamiatkového úradu.

Dispozícia je praktická, s predsieňou po vstupe do bytu, samostatnou kúpeľňou s wc a sprchovým kútom, priestrannou izbou spojenou s kuchyňou. Kúrenie v byte je elektrické prostredníctvom radiátorov, ohrev vody taktiež elektrický prostredníctvom boilera.

Byt je ako nový vo výbornom technickom stave a prenajíma sa kompletne zariadený vrátane internetu. Cena prenájmu je 499€ komplet vrátane energií. Doba prenájmu minimálne na rok / jednomesačný depozit. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Prenájom
Druh ponuky: Prenájom
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Druh nehnuteľnosti: 1 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Stará Baštová
Úžitková plocha: 33 m2
Katalógové číslo: VG-546
id: 99

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.