Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Klasický rodinný dom vidieckeho typu, komplet.rek. predaj, Košice-Valaliky

Predaj, Rodinný dom, Valaliky, Kompletná rekonštrukcia

Cena 185.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj klasický rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií, nachádzajúci sa v obci Valaliky, 5 km od Košíc, na tichej ulici mimo hlavného ťahu.

Stavba je samostatne stojaca, murovaná z nepálenej tehly v kombinácií s kvádrami s pôdorysom 7m x 23m osadená na rovinatom, následne mierne sa zvažujúcom pozemku, so šírkou 12m v najužšom mieste a 17 m v najširšom mieste v spodnej časti, s rozlohou 788m2.

Napriek užšiemu pozemku je terén pekne usporiadaný, členitý, rozdelený do prednej časti z domom, na konci ktorého je umiestnená samostatne stojaca garáž a záhradnej časti za domom, s oddychovými zónami ako sú altánok s letnou kuchyňou, drevárka, okrasná záhrada - skalka, zeleninové záhony, a v neposlednom rade okrasné jazierko na dotvorenie dokonalej atmosféry na pozemku.

Úžitková polocha domu je cca 160m2, 4 izby, kuchyňa s jedálňou, veľká kúpelňa, s wc so vstupom do technickej miestnosti, čiastočne obytné podkrovie s terasou s výhľadom do záhrady, altánok s letnou kuchyňou, drevárka či dielňa a garáž, menšia pivnica.

Dispozícia v prvom podlaží ponúka vstupnú chodbu, kde je aj kúpelňa s wc, oproti vstupu schodisko do podkrovia, následne chodbou prechádzame do jedálne s kuchyňou, troma schodíkmi pokračujeme do obývačky s krbom a chodbou ďalej do samostatnej spálne a najväčšej z izieb detskej, vhodnej aj pre 2 deti.

V podkroví je momentálne 1 veľká izba s rozlohou 25m2 s výstupom na priestrannú terasu s rozlohou 14,3m2 a ďalší voľný priestor slúžiaci ako sklad. Ďalšie rozmery izieb sú: detská izba 23m2, spálňa 14m2, obývacia izba 15m2, kúpelňa 7,5m2

Koncepčne je dom vhodný pre 4 max. 5 člennú rodinu, kde má každý svoje súkromie.

Kompletná rekonštrukcia sa dotkla každého miesta v dome a na pozemku, kde sa začalo odizolovaním základov proti vlhkosti, následne sa vyhotovila kompletne nová strecha s krytinou z asfaltového šindľa, zateplenie obvodového plášťa a stropu, sadrokartónové steny a priečky so sadrovými omietkami, podhľady s osvetlením, elektro a vodoinštalácia, nové obklady, dlažby a plávajúce podlahy a mnoho ďalšieho.

K dispozícii sú všetky inžinierske siete, obecná voda a vlastná studňa, kanalizácia, plyn a optický internet. Kúrenie v dome je centrálne prostredníctvom plynového kotla do radiátorov v izbách, podlahové na chodbách, kuchyňi a jedálni. Príjemným doplnkom v dome ako sekundárne kúrenie je výkonný krb s prieduchmi v spodnej časti, umiestnený v obývacej izbe, zhruba v strednej časti domu.

Domček pôsobí príjemným dojmom, je útulný, čistý, bez investícií, pripravený pre nových vlastníkov. Cena nehnuteľnosti je 185000€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice, SR. Tel: 0948 757 353, gazi@partnersreal.sk. Kompletné foto nájdete na: partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Valaliky
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: --
Katalógové číslo: VG-566
id: 207

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.