Krásny rodinný dom bez starostí, poz. 1069m2, predaj, Beniakovce, Košice - okolie

Predaj, Rodinný dom, Beniakovce, Novostavba

Cena 459.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny rodinný dom, v okrajovej časti obce Beniakovce, Košice - okolie, prístupný do 10km od centra Košíc autom, s rýchlym dopravným napojením zo strany Prešovskej diaľnice.

Samostatne stojaci dom s úžitkovou plochou 220m2 je osadený na rovinatom pozemku s rozlohou 1069m2 tvaru pravidelného obdĺžnika so šírkou 27m a dĺžkou 40m.

Pozemok je pekne a komfortne upravený, zatrávnený, okolo domu vyložený zámkovou dlažbou s príjemným vjazdom a posuvnou automatickou bránou na diaľkové ovládanie. O dokonalosť trávnika sa stará zabudované zavlažovanie a robotická kosačka s nabíjacou stanicou, bez nutnosti fyzických zásahov do prevádzky. Závlaha a voda je zabezpečená z vlastnej kopanej studne z hĺbkou 13m.

Ďalšie príslušenstvo, náradie, či nábytok je uložené v záhradnom domčeku za domom. Dekoráciu pozemku dotvárajú okrasné dreviny a kríky, za zmienku stojaca vŕba ovisnutá, vyplňujúca severozápadný roch pozemku. Zámková dlažba za domom vytvára priestor terasy na príjemné posedenie, prepojenej s plochou pre detské atrakcie, vydláždenou gumovými protipádovými dlaždicami. Pred domom je možnosť parkovania automobilov okrem samotnej garáže.

Jednopodlažný dom s obytným podkrovím má čistú úžitkovú plochu 220m2, pri rozmeroch 15,7m x 11,6m. Zastavaná plocha je 134m2.

Stavba bola postavená na betónovom základe s vodorovnou hydroizoláciou, murovaná z ľahkých kvádrov typu Ytong lambda, s hrúbkou obvodových múrov 38cm plus zateplenie polystyrénovým tepelno-izolačným systémom. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, steny v hladkej sadrovej omietke. Strop je monolitický železobetónový, bez typického pruženia doskotrámových stropov. Podlažie a podkrovie disponuje zníženým sadrokartónovým stropom s bodovým osvetlením led.

Strešná krytina je z pálenej škridle Tondach s medenými odkvapmi a blezkozvodom.

Z inžinierských sietí je k dispozícií plynová prípojka, vodovodná prípojka z vlastnej studne plus možnosť napojenia na obecný vodovod. Odpad je riešený formou 24m3 veľkej žumpy. Cca do 2 rokov bude v obci realizovaná kanalizácia.

Kúrenie v dome zabezpečuje plynový kotol Viessmann s podlahovým kúrením a radiátormi, plus krb s teplovzdušnou vložkou. O čerstvý vzduch v dome sa stará rekuperačná jednotka umiestnená na povale.

Dispozícia miestností je praktická, rozdelená na dennú a nočnú časť. V dennej časti v prízemí je vstupná chodba s prechodom do domu a garáže, následne spojovacia centrálna hala z ktorej sú jednotlivé vstupy do menšej izby slúžiacej aktuálne ako šatník, samostatné wc, kúpeľňa so sprchovým kútom, veľká kuchyňa prechodná do jedálne a priestranná obývacia izba s výstupom na terasu za domom.

Nočná časť domu na poschodí je tvorená 2 detskými izbami, pracovňou, veľkou rodičovskou spálňou s balkónom a priľahlým šatníkom a veľkou kúpeľňou s rohovou vaňou a wc.

Domček je užívaný 10 rokov bez známok opotrebenia jednotlivých prvkov vysokej kvality. Podlahy sú veľkoplošné masívne z tvrdého dreva značky KARS spájajúce všetky miestnosti bez prahov. V kúpeľniach wc a kuchyni s keramickou dlažbou a obkladmi. Interiérové dvere sú taktiež z tvrdého dreva SAPEL s obložkovými zárubňami. Steny sú hladké v sadrovej omietke. Stropy sú hladké so sadrokartónovým podhľadom s bodovým osvetlením v celom dome.

Kuchyňa na mieru so vstavanými nadštandardnými spotrebičmi značky Fagor poteší najme domáce gazdinky. V dome je taktiež štrukturovaná káblová sieť, rozvod TV, rádia a internetu a elektrický senzorový bezpečnostný systém. Samozrejmosťou je nizkoenergetický certifikát "B".

Dom sa predáva vrátane zariadenia okrem osobných vecí. Cena nehnuteľnosti bola stanovená aj na základe znaleckého posudku z roku 2022.

Nepremeškajte možnosť kúpy "katalogového domčeka" bez investícií na mnoho rokov. Dom je kúpou voľný, ihneď k nasťahovaniu.

Cena nehnuteľnosti je 459.999,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o., Urbánkova 70, 04001 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Beniakovce
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Počet izieb: 6
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 3
Počet kúpeľní: 2
Počet kuchýň: 1
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 220 m2
Zastavaná plocha: 134 m2
Plocha pozemku: 1069 m2
Balkón/Loggia: Balkón
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Energetický certifikát: B
Parkovacie miesto: Garáž
year-of-construction: 2010
Katalógové číslo: VG-614
id: 422

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.