Lukratívny pozemok 1139m2 v lone prírody, predaj, Košice - okolie, Rudník/Zlatá idka

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Rudník, Rovinatý

Cena 80.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Lukratívny pozemok 1139m2 v lone prírody, predaj, Košice - okolie, Rudník/Zlatá idka

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v lone prírody, pri rázcestí obce Rudník a Zlatej Idky vzdialený cca 15-20 min z Košíc po novej asfaltovej ceste. Pozemok ponúka súkromie v prírode s veľkým potenciálom rekreácie či iných aktivít, vhodný na výstavbu chaty/domu.

Parcela s rozlohou 1139m2 registra „C“ je vedená ako zastavané plochy a nádvoria, umiestnená v extraviláne obce. Pozemok je nepravidelného tvaru so šírkou 39m a dĺžkou cca 36m, prístupný priamo z asfaltovej cesty.

Na priľahlých parcelách sú aktuálne chaty, susedná parcela je zastavaná novostavbou.

Pozemok nie je oplotený, aktuálne vykolíkovaný na základe nového zamerania geodetom. Z pravej strany lemuje pozemok potok, čo dotvára pocit dokonalej prírodnej idylky.

Nakoľko sa jedná o extravilán obce, z inžinierskych sietí je k dispozícií elektrina pri pozemku, voda formou studne a odpad formou žumpy či septiku.

Miesto je skutočne príjemné prevažne lesného charakteru obkolesené iba lesmi. Pozemok je vyčistený bez náletových drevín, pripravený na realizáciu Vašich snov.

Cena nehnuteľnosti je 80000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a právneho servisu. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice, SR. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Rudník
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Úžitková plocha: 1139 m2
Katalógové číslo: VG-641
id: 487

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.