Lukratívny stavebný pozemok 683m2 pod Tatrami, predaj, Mlynica, okres Poprad

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Mlynica, Vo výstavbe

Cena 95.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Lukratívny stavebný pozemok 683m2 pod Tatrami, predaj, Mlynica, okres Poprad

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s výhľadom na Tatry, v dynamicky sa rozvíjajúcej obci Mlynica, na novej ulici, okres Poprad.

Zaujímavý, mierne svahovitý pozemok, so šírkou 18m a dĺžkou 39m je umiestnený v uličnej zástavbe nových rodinných domov na okraji obce.

S inžinierskych sietí sú k dispozícií, obecná kanalizácia, plyn, elektrina, optika, zatiaľ okrem obecného vodovodu. S vodou nie je problém, riešením je studňa.

V cene pozemku je zahrnutý projekt 6 izbového krásneho domu s garážou a úžitkovou plochou 224m2, osadeného v teréne, v cene 6000,-€ ako bonus.

Obec má rýchle dopravné napojenie cca 3km od diaľnice smer Košice, či Bratislava. Nakoľko sú naše Slovenské veľhory Tatry vzdialené na skok od obce, ponuku možno poňať z pohľadu investora s následným prenájmom či už domu, alebo apartmánového domu a podobne.

S pozemku je pekný výhľad na Tatry a okolitú krajinu (realizované foto za zhoršeného počasia)

Cena nehnuteľnosti je 95000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu o ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať. Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Mlynica
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Ulica: - -
Úžitková plocha: 224 m2
Plocha pozemku: 683 m2
Katalógové číslo: VG-653
id: 500

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.