Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

*PREDANÉ* Malebná slnečná záhrada + chatka s terasou (440m2) / Horný Bankov / KE - Sever

Predaj, Záhrada, Košice - Sever, Pôvodný stav

Cena 29.000

Maklér

Ing. Ladislav Uzík

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

Popis nehnuteľnosti:

*PREDANÉ* Na okraji lesa, v obľúbenej chatovej lokalite Horný Bankov, necelých 150 metrov od hlavnej cesty či známeho bistra Bankov, sa nachádza malebná slnečná záhrada s ovocnými stromami, staršou murovanou chatkou a letnou terasou. Záhrada je pekná rovinatá, orientovaná na západ, s úrodnou pôdou a stále plodiacimi ovocnými stromami všetkých druhov. Charakter záhrady je úžitkovo-okrasný, slnečný po celý deň.

Priamo k chatovej osade vedie okolo mini-golfového ihriska asfaltová a následne k záhrade len krátka 0,2 km vyjazdená lesná cesta, vďaka ktorej je záhrada pohodlne dostupná celoročne aj s nižším vozidlom. Vozidlo je možné odparkovať priamo pri záhrade, prípadne po úprave oplotenia a osadení väčšej brány aj priamo v záhrade.

- Pozemok o výmere 440 m2 je odkúpený v osobnom vlastníctve, je rovinatý a výborne situovaný s dobrou dostupnosťou na kraji chatovej lokality (začiatok uličky)

- Murovaná chatka o výmere 20 m2, stojaca na pozemku, je zapísaná na LV a disponuje súpisným číslom. Spolu so záhradnou parcelou a chatkou sa predáva aj podiel na príjazdovej ceste.

- Na pozemku sa nachádza 3-fázová elektrická prípojka s el. hodinami. Chatka je napojená na elektriku.

Murovaná chatka postavená z kvádrov a so strechou z vlnitého plechu je v pôvodnom stave, vďaka napojeniu na el.rozvod je však príležitostne obývateľná s menšou kuchynkou a izbou s dvoma lôžkami. Na posedenie vonku s pekným pohľadom do záhrady slúži prekrytá letná terasa ukrytá v tieni pod korunami ovocných stromov. Úžitková voda na polievanie záhrady je zo zbernej dažďovej nádoby, pitnú vodu je nutné si doniesť, nakoľko sa však nedaleko záhrady nachádza prevádzka letnej záhrady - bistra Bankov s ponukou občerstvenia a nápojov, o Váš pitný režim bude komfortne postarané :)

Záhrada sa predáva z dôvodu slabšieho využitia a potreby revitalizácie. Ponuka iste osloví každého kto hľadá ideálne miesto na záhradný relax v pokojnom prostredí s vôňou lesa a perfektnou dostupnosťou od Košíc, či už autom, autobusom MHD, peši alebo bicyklom. Neďaleká autobusová zastávka je 15 min.peši. Tešia sa na Vás príjemní susedia.

Záhrada je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, kúpou IHNEĎ voľná. .

-----------------------
Cena: 29.000,- €
-----------------------

Cena je už vrátane všetkých nákladov, zmlúv, provízie ako aj kompletného právneho servisu spojeného s profesionálnym a pohodlným prevodom tejto peknej záhrady s chatkou do Vašich rúk.

Viac INFO:

Ďurica Andrej - senior maklér
tel.: 0948 757 929
durica@partnersreal.sk

------------------------------------------------------------------------

PARTNERS REAL / 10 rokov Váš partner v realitách

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: Bankov
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 440 m2
Zastavaná plocha: 20 m2
Plocha pozemku: 440 m2
id: 213

Občianská vybavenosť

  • Zástavka autobusu MHD
  • Kostol
  • Fast Food
  • Lesopark

Technická specifikácia

  • Steny - ytong/porfix

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

info@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.