Mestské bývanie v prírode, rodinný dom, predaj, Košice - Čermeľ

Predaj, Rodinný dom, Košice - Sever, Pôvodný stav

Cena 330.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám v exkluzívnom zastúpení rodinný dom na fantastickom mieste, situovaný na jednej z najžiadanejších ulíc v Košiciach v Čermeli, Čermeľská cesta, Košice - sever. Dom má výborné umiestnenie pozdĺž hlavnej cesty, ale predsa v súkromnej uličke na konci. Na ulici sa náchádzajú 4 domy z ktorých má každý spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste. Napriek tomu, že sa jedná o dvojdom, ponúka absolútne súkromie aj vďaka umiestneniu ako posledný v rade, zo severnej strany bez susedov.

Dom s úžitkovou plochou 160m2 je osadený na rovinatom pozemku s rozlohou 392m2, so zastavanou plochou 80m2. Šírka pozemku je 14m a dĺžka 28m. Orientácia domčeka je na východ a západ, pričom je na pozemku dostatok slniečka aj v poobedných hodinách čo býva často problémom tejto ulice najme v zime. Ako bonus k pozemku je možnosť vybudovania prístrešku pre 2 autá pred domom, na prístupovej ceste v spoluvlastníctve, nakoľko sa jedná o posledný dom na ulici, čím sa maximálne využije pozemok okolo domu.

V blízkej budúcnosti sa chystá výstavba uzamykateľnej brány pred vstupom do skúkromnej uličky, čím majitelia získajú ešte viac súkromia. Rovnako sa chystá rekonštrukcia uličného plotu s protihlukovou bariérou.

Samotný dom je postavený v 80tych rokoch, v pôvodnom ale v dobrom technickom stave, bez nutností ťažkých stavebných zásahov. Strechu nieje nutné rekonštruovať, nakoľko sa jedná o kvalitný pozinkovaný plech, pravidelne ošetrovaný čo je vidieť aj na foto.

Dispozícia je perfetkná, prízemie tvorí rozľahlá obývačka s jedálňou, samostatnou kuchyňou s komorou, wc a kúpeľňa zvlášť. Na prízemí sa taktiež nachádza veľká garáž aj pre väčšie SUV s výsokým stropom, prechodná chodbou do záhrady za domom. Z prechodnej garážovej chodby sa dostaneme 4 schodmi do vstupnej haly.

Prvé podlažie je prístupné centrálnym schodiskom v strede domu, kde sú 4 priestranné samostatné izby, veľká kúpeľňa a wc zvlášť. V jednej z izieb je taktiež loggia s výhľadom do záhrady na západnú stranu.

Dom si vyžaduje modernizáciu najmä elektro a vodoinštalácií, omietok a okien. Vhodné by bolo taktiež dom zatepliť a novou fasádou zatraktívniť, čím by sa získali taktiež lepšie tepelno izolačné vlastnosti. Je pripojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je riešené plynovým kotlom do radiátorov.

Na západnej strane v záhradnej časti je taktiež vybudovaná terasa po celej šírke domu.

Domček je ideálny pre jednotlivcov ako aj pre väčšiu rodinu, koncepčne riešený ako bývanie mestského typu bez veľkých nárokov na údržbu pozemku.

Nepremeškajte túto jedinečnú možnosť vlastniť príjemný dom v prírode, na skok od centra mesta. Ponuka je časovo limitovaná.

Cena nehnuteľnosti je 330000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlstníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte:

Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
  • Predané
  • Luxusné
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: Čermeľská cesta
Úžitková plocha: 160 m2
Zastavaná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 392 m2
Katalógové číslo: VG-587
id: 352

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.