Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Mestské bývanie v prírode, rodinný dom, predaj, Košice - Čermeľ

Predaj, Rodinný dom, Košice - Sever, Nová rekonštrukcia

Cena 565.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

ZNÍŽENÁ CENA!!!

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení rodinný dom na fantastickom mieste, situovaný na jednej z najžiadanejších ulíc v Košiciach v Čermeli, Čermeľská cesta, Košice - sever. Dom má výborné umiestnenie pozdĺž hlavnej cesty, ale predsa v súkromnej uličke na konci s protihlukovou stenou. Na ulici sa nachádzajú 4 domy z ktorých má každý spoluvlastnícky podiel na spoločnej prístupovej ceste. Napriek tomu, že sa jedná o dvojdom, ponúka absolútne súkromie aj vďaka umiestneniu ako posledný v rade, zo severnej strany bez susedov.

Dom s úžitkovou plochou 150,75m2 + loggia 4,8m2 + terasa 27m2 je osadený na rovinatom pozemku s rozlohou 392m2, pri zastavanosti pozemku140m2. Šírka pozemku je 14m a dĺžka 28m. Orientácia domčeka je na východ a západ, pričom je na pozemku dostatok slniečka aj v poobedných hodinách čo býva často problémom tejto ulice najme v zime. Ako bonus k pozemku je možnosť vybudovania prístrešku pre 2 autá pred domom, na prístupovej ceste v spoluvlastníctve, nakoľko sa jedná o posledný dom na ulici, čím sa maximálne využije pozemok okolo domu.

V blízkej budúcnosti sa chystá výstavba uzamykateľnej brány pred vstupom do súkromnej uličky, čím majitelia získajú ešte viac súkromia.

Tehlový dom je postavený v 80tych rokoch s aktuálne dokončenou novou kompletnou rekonštrukciou v roku 2022. Po rekonštrukcii v dome ešte nikto nebýval a nehnuteľnosť pôsobí dojmom novostavby.

Dispozícia je perfektná, prízemie tvorí rozľahlá obývacia izba s jedálňou, samostatnou kuchyňou s komorou, wc a vstup do technickej časti domu. Z obývacej izby je výstup na terasu zo západnej strany. Na prízemí sa taktiež nachádza garáž s vysokým stropom, technická miestnosť s kotlom, sklad a spojovacia chodba s výstupom do záhrady. Z prechodnej garážovej chodby sa dostaneme 4 schodmi do vstupnej haly.

Prvé podlažie je prístupné centrálnym schodiskom v strede domu, kde sú 4 priestranné samostatné izby, veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, práčovňa a wc zvlášť. V jednej z izieb je taktiež loggia s výhľadom do záhrady na západnú stranu.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je riešené plynovým kotlom do radiátorov.

Na západnej strane v záhradnej časti je taktiež vybudovaná terasa po celej šírke domu.

Domček je ideálny pre jednotlivcov ako aj pre väčšiu rodinu, koncepčne riešený ako bývanie mestského typu bez veľkých nárokov na údržbu pozemku.

Hĺbková rekonštrukcia sa dotkla každého miesta v dome, vrátane úpravy pozemku s položeným novým trávnatým kobercom. Dom je ako nový a predáva sa kompletne zariadený ako na foto.

Nepremeškajte túto jedinečnú možnosť vlastniť príjemný dom v prírode, na skok od centra mesta.

Cena nehnuteľnosti je 565.000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte:

Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
  • Luxusné
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Ulica: Čermeľská cesta
Úžitková plocha: 160 m2
Zastavaná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 392 m2
Katalógové číslo: VG-617
id: 352

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.