Nebytový priestor rôzneho využitia, prenájom, Jánošíkova, KE - Staré mesto

Prenájom, Obchodné priestory, Košice - Juh, Kompletná rekonštrukcia

Cena 699

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na prenájom zaujímavý obchodný priestor rôzneho využitia s dobrou polohou a prístupom v centre mesta za Steel arénou, na ulici Jánošíkova / Žižkova, Košice - Juh.

Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 61m2 je zložená z 2 hlavných miestností, 3 x wc a skladu s technickou miestnosťou.

Aktuálne bol priestor zameraný na gastronómiu ako bistro „Loky“ cca 21 rokov. Nehnuteľnosť prešla postupnou kompletnou rekonštrukciou so zateplením budovy, plastovými oknami, elektro a vodoinštaláciou, keramickými obkladmi a dlažbami a mnoho ďalšieho.

Vďaka dobrej polohe a prístupu ponúka nehnuteľnosť viacero možností využitia rôzneho podnikateľského zamerania, ako napríklad zásielkovňa, cukráreň, predajňa rôzneho tovaru či služieb a ďalšie.

Príprava nehnuteľnosti pre nového nájomníka môže počítať s vyprataným priestorom , či po dohode pokračovať v gastro zameraní s odstupným za zariadenie.

Samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete, pričom výhodou je vlastný plynový kotol s možnosťou vlastného hospodárenia so spotrebou energií.

Okolie stavby je príjemné s kompletnou občianskou vybavenosťou, potravinami vo vedľajšom vchode a taktiež oploteným detským ihriskom pod oknami budovy.

Prípadné zásobovanie priestoru je bezbariérové s možnosťou využitia paletového vozíka. Parkovanie je bezproblémové, priestranné na mestskom parkovisku pred budovou.

Jednoznačné výhody priestoru sú dobrá poloha v centre, široké spektrum možností podnikania, skvelí prístup pre zásobovanie či parkovanie zákazníkov, rýchle dopravné napojenie kdekoľvek, regulácia spotreby energií, najme vlastným kúrením v zime.

Cena prenájmu je 699€ mesačne plus energie, doba prenájmu minimálne na 1 rok, dohoda na cene možná v závislosti od využitia priestoru.

V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, PARTNERSREAL s.r.o, Urbánkova 70 Košice.

Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Prenájom
Druh ponuky: Prenájom
Mesto/obec: Košice - Juh
Druh nehnuteľnosti: Obchodné priestory
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Jánošíkova
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 61 m2
Zastavaná plocha: 76 m2
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: verejné parkovanie
Katalógové číslo: VG-619
id: 436

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii