Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

REZERVOVANÉ, 3 izb. byt, 76m2 + 3,71+pivnica, predaj, Košice - Západ, Michalovská

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Západ, Pôvodný stav

Cena 126.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj netradičný, 3 izbový panelákový byt, na začiatku ulice Michalovská. Zaujimavá veľkorysá výmera bytu ponúka čitsú plochu 76m2 plus loggiu 3,71m2 a pivnicu.

Byt je umiestnený na 7 poschodí z 8, pri orientácií JZ/SZ kde obývačka s loggiou, kuchyňa a jedna z izieb sú orientované na teplý juhozápad a ďalšia spálňa na severozápad.

Veľkorysá výmera a dobrá dispozícia miestností je priam ideálna na reknoštrukciu podľa vlastných predstáv, bez nutnosti rozsiahleho búrania či výmeny priečok v byte.

Momentálnu dispozíciu tvoria 2 nepriechodné samostatné spálne, veľká prechodná obývacia izba s loggiou, priechodná kuchyňa a veľká vstupná chodba s jadrom kde je kúpeľňa a samostatné wc. V rámci novej rekonštrukcie je vhodné vymurovať a zväčšiť kúpeľňu a wc vo veľkej chodbe, ďalšie miestnosti májú dobré rozloženie.

Byt je v zachovalom pôvodnom stave s plastovými oknami, okrem jednej spálne kde je ešte pôvodné okno. V celom byte boli položené nové plávajúce podlahy a pôvodné jadro bolo vynovené jednoduchým plastovým obkladom a novou sanitou. Zvyšok bytu je v úplne pôvodnom stave vrátane pôvodných elektro a vodoinštalácií.

Bytový dom je zateplený s bezbarierovým prístupom, v okolí kompletná občianska vybavenosť sídliska a rýchle dopravné napojenie či už na električku, prípdane autobus. K dispozícií je taktiež škola a škôlka v susedstve, ako aj obchody Billa či Fresh.

Kompletné ifno a foto nájdete na, partnersreal.sk

Cena nehnuteľnosti je 126000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Západ
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: Michalovská
Úžitková plocha: 76 m2
Katalógové číslo: VG-577
id: 296

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.