Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Nevšedný 3 izb. byt 68m2, plus 2xbalk.,1xloggia, predaj, Košice - sever, B. Němcovej

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Sever, Kompletná rekonštrukcia

Cena 145.500

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka nevšedný 3 izbový byt s 2 balkónmi a jdenou loggiou na výnimočnom mieste Košice - Sever, na ulici Boženy Nemcovej. Bývanie v zelenej lokalite so skvelou dostupnosťou do centra a neďalekých relaxačno oddychový zón ako je napr. Botanická záhrada, Červený breh, športový štadión, či mistny park poteší určite všetky vekové kategórie.

Bytový dom po kompletnej obnove, zateplený s novým výťahom a kamerovým systémom ponúka kľudné a harmonické bývanie bez ďalších zásahov.

3 izbový byt má 68m2 plus loggia, balkóny, vrátane pivnice a nachádza sa na 4 poschodí z 11 s perfektnou orientáciou miestností na S/Z/J pričom z každej je balkón či loggia.

Dispozícia bytu je praktická, vstupná chodbe z ktorej sú samostatné wc a kúpeľňa, priestranná obývačka čiastočne otvorená do kuchyne s posedením, praktický 4m2 veľký šatník v strede a dve samostatné protiľahlé izby.

Teplý a svetlý byt prešie rekonštrukciou z pred 2 rokov, vrátane elektroinštalácie, vody, plastových okien, nivelizácie celej podlahy na ktorú sa osadila plávajúca podlaha, kuchynskej linky s posedením , vrátane spotrebičov. Jadro prešlo taktiež jemnou prestavbou so sprchovým kútom , samostatným wc, keramickým obkladom a dlažbou. Steny sú v omietke, zárubne obložkové čiastočne. V byte je zavedený optický internet, pocit bezpečia dotvárajú bezpečnostné vchodové dvere.

Nepremeškajte tento byt na skvelom mieste, ktoré oceníte ihneď po zabývaní. Cena nehnuteľnosti je 145500€ vrátane poplatkov spojenýcn s prevodom vlastníctva, profesionálny servis a poradenstvo. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice 04001, Tel: 0948757353, Email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Boženy Němcovej
Úžitková plocha: 71 m2
Katalógové číslo: VG-554
id: 149

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.