Novostavba rodinného domu, predaj, Košice - Kavečany

Predaj, Rodinný dom, Košice - Kavečany, Novostavba

Cena 295.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Ak túžite bývať v rodinnom dome v blízkosti centra Košíc a zároveň v krásnej prírode s potrebnou občianskou vybavenosťou potom zbystrite pozornosť. Novostavba rodinného domu v mestskej časti „dedinke“ Kavečany, istotne uspokojí Vaše požiadavky na zdravé bývanie v krásnej lokalite Košíc.

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj novostavbu 2 podlažného rodinného domu, nachádzajúceho sa vo výnimočnej mestskej časti, v dedinke Kavečany.

Žiadaná lokalita s nedostatkom ponúk na bývanie zaujme najme ľudí, ktorý vyhľadávajú už skoro hotový dom s priestorom na dotvorenie vlastnej atmosféry vo forme zriaďovacích predmetov a povrchových úprav v interiéri a fasády v exteriéri.

Samostatne stojaci rodinný dom je umiestnený na mierne svahovitom pozemku, vyrovnanom za domom s rozlohou 513m2, pri rozmeroch 19m šírky x 27m dĺžky

Skutočne kvalitná stavba bola realizovaná v roku 2019/20, z ľahkých tvárnic na masívnom monolitickom betónovom základe vrátane celého suterénu, čím predčí väčšinu klasicky stavaných domov dnešnej doby. Rovnako veniec v druhom podlaží je zvislo previazaný betónom s obvodovým murivom, čím staviteľ dosiahol väčšiu pevnosť a trvácnosť stavby na mnoho desaťročí dopredu.

Pôdorys domu s rozmermi 9x11 m ponúka úžitkovú plochu cca 230m2, v dvoch podlažiach a prízemí.

Moderná a praktická dispozícia tvorená obývacou izbou, prepojenou s kuchyňou a výstupom na balkón pozdĺž severovýchodného priečelia domu, predsieň, schodisko, izba kúpelňa a wc. Nočná časť v druhom podlaží je tvorená 3 samostatnými izbami, kúpelňou, wc presvetlená francúzkymi oknami.

Zázemie na prízemí tvorené technickou miestnosťou, skladmi, dielňou, a veľkou garážou poteší najme domácich majstrov s nárokom na úložný priestor. Z vonkajšej strany je pri garáži ďalší priestor napr. na parkovanie štvorkolky či iných náradí a nástrojov potrebných k domu.

Domček je napojený na všetky inžinierske siete, elektrina, obecná voda, kanalizácia, plyn a optický internet od antiku.

Interiér domu je v stave pred dokončením, momentálne sa vyhotovujú omietky. Podlahy sú hladké, liate s poterom, steny už budú v omietke, okná plastové 3 sklo, otváravé a pri balkóne posuvné. Elektroinštalácia je kompletná, vodoinštalácia taktiež. Momentálne sa už dom vykuruje prostredníctvom elektrického kotla do podlahového kúrenie v celom dome, vrátane garáže. Samozrejmosťou je komín s možnosťou napojenia krbu, či plynového kotla, alternatívou môže byť aj tepelné čerpadlo s pripravenou elektroinštaláciou k napojeniu.

Strecha je sedlová s krytinou s falcovaného plechu, zateplená fúkanou izoláciou. Dažďové zvody s okapmi sú samozrejmosťou.

Základ je monolitický, betónový, do výšky prvého podlažia, dôkladne odizolovaný proti vlhkosti.

Dom je murovaný z ľahkých tvárnic, s betónovou dekou na prvom podlaží. Stropy sadrokartónové.

Umiestnenie domčeka je zhruba v strede dediny, s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane MHD, škôlky, obchodu, krčmi a v neposlednej rade neďalekého penziónu, lyžiarskej zjazdovky, či horskej chaty Hrešná.

Cena nentuteľnosti je 295000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. Kompletné info, foto a video poskytneme u nás v realitnej kancelárií.

V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

 • Exkluzívne
 • Ihneď voľný
 • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Počet izieb: 5
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 3
Počet kúpeľní: 2
Počet kuchýň: 1
Kuchyňa: Open kitchen
Ulica: --
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 230 m2
Zastavaná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 513 m2
Poschodia: 2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore
year-of-construction: 2020
Katalógové číslo: VG-582
id: 322

Vybavenie nehnuteľnosti

 • Bez zariadenia
 • Internet
 • Open kitchen
 • Sprchový kút
 • Vaňa
 • Pivnica
 • Sklad
 • Bezbečnostné dvere
 • Sanitary facilities WC
 • Sadrové omietky
 • 2x terasa

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.