Partners Invest

Hypotekárne centrum partners Invest

Dva rôzne segmenty obchodu v podobe realít a financií sa v praxi často prekrývajú a idú spolu ruka v ruke pričom až 90% kupujúcich sa pri kúpe nehnuteľnosti prikláňa k možnosti čerpania hypotekárneho úveru či inej formy pôžičky pri investícii do zvolenej nehnuteľnosti.

Prím pri riešení najvýhodnejšieho financovania nehnuteľnosti často hrajú prednostné informácie o rôznych pripravovaných akciách ako aj špeciálnych ponukách finančných domov. Pracovníci bánk za okienkom často v dobrej viere nedokážu klientovi priamo ponúknuť komplexné a skutočne aktuálne informácie z dynamického prostredia bankovníctva a klienti tak aj napriek svojmu maximálnemu úsiliu nie vždy nájdu najideálnejší spôsob vyfinancovania svojej investície do nehnuteľnosti priamo vo svojej banke. Množstvo klientov nieje spokojných s informovanosťou či vo výsledku s produktom ktorý im ich banka poskytne a dostávajú sa tak na hranicu pochybností o správne zvolenom spôsobe financovania či investície do svojej vysnívanej nehnuteľnosti.

Vďaka dlhoročným kontaktom a dobrým vzťahom s finančnými inštitúciami, bankami a ich zástupcami Vám u nás v PARTNERS REAL radi a hravo poradíme s čo najefektívnejším vyfinancovaním Vami zvolenej nehnuteľnosti a pomôžeme s čo najrýchlejším vybavením pre vás dôležitého úveru, hypotéky, pôžičky či poskytnutím najvýhodnejších podmienok vrámci komplexného finančného trhu slovenskej republiky.

Pri prvej návšteve prevedieme klienta kompletným servisom a zoznámime ho s celým procesom vyfinancovania svojej vysnívanej nehnuteľnosti prakticky od A po Z.
Klient od nás odchádza kompletne informovaný o tom ako bude obchod či sprostredkovanie produktu prebiehať, je mu poskytnutá kompletná dokumentácia, právny servis, pri kúpe nehnuteľnosti samozrejme odborný posudok, rovnako tak ako aj vyrozumenie o potrebných dokladoch, všetkých dôležitých termínoch či podmienkach a je viacmenej pripravený si predmetnú nehnuteľnosť pohodlne zarezervovať, bez obáv o neschválenie úveru svojou bankou, náš klient tak nemusí strácať svoj drahocenný čas riešením zložitých otázok a situácií v spleti ciest bankových inštitúcií.

V PARTNERS INVEST vieme, aký dôležitý je práve individuálny prístup, preto aj Vám ponúkame kompletný a dynamický prehľad trhu, rovnako tak ako aj jedinečný servis a špecifický prístup ku každému individuálnemu klientovi zvlášť.

PARTNERS INVEST šetrí Váš čas aj peniaze a ponúka Vám komplexné, komfortné a profesionálne finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Finančný poradcovia Partners Invest

Potrebujete pomôcť s hypotékou? Obráťte sa na našich finančných poradcov.

Ing. Marek Vološinyi

Junior Maklér

Ing. Marek Vološinyi

0948 757 313

volosinyi@partnersreal.sk

Zobraziť profil