Ponúkame Vám 1 izb. byt 40m2 v príjemnej lokalite Sídl. Terasa, Košice - Narcisova

Predaj, 1 izbový byt, Košice - Západ, Kompletná rekonštrukcia

Cena 87.000

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj príjemný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií, nachádzajúci sa vo vayhľadávanej lokalite sídliska Terasa na ulici Narcisova. Byt je umiestnený na výhodnom prvom poschodí z 10 v panelovom bytovom dome s novým výťahom a zateplením, po kompletnej obnove. Obrovskou výhodou bytu sú veľmi nízke mesačné náklady do 90€ komplet vrátane energií.

Orientácia celého bytu je na východ, čím je byt klimaticky komfortný a neprehrieva sa. Rekonštrukcia z pred pár rokov, zahŕňala nové omietky, keramické obklady a dlažby, elektroinštalácia a vodoinštalácia, nové jadro s murovaným srpchovým kútom s wc zvlášť. V izbe sú masívne parkety zakryté kobercom. Samozrejmosťou sú plastové okná, priestranná kuchyňa poteší linkou na mieru. Ďalšiou z výhod bytu je aj šikovný šatník na chodbe, vedľa kúpelne plus kumbál pred bytom. Byt nemá loggiu.

Dispozícia je praktická, po vstupe nás privíta priestranná chodba s predsieňou, šatníkom, kúpelňou a wc zvlášť. Následne prechádzame do hlavnej izby, predchodnej do kuchyne. Byt pôsobí vzdušne a čisto a je pripravený k nasťahovaniu pre nového majiteľa. Cena nehnuteľnosti je 87000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Západ
Druh nehnuteľnosti: 1 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Narcisova
Úžitková plocha: 40 m2
Katalógové číslo: VG-559
id: 181

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.