Pozemok s budúcim potenciálom predaj, Košice - Kavečany

Predaj, Lúka, pasienok, Košice - Kavečany, Svahovitý

Cena 74.990

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj krásny pozemok na príjemnom mieste, Košice - Kavečany, nad záhradkárskou lokalitou Vitalina. Pozemok s rozlohou 2540m2 sa nachádza v závetrí pod hrebňom, s orientáciou na juhozápad v nadmorskej výške 452m nad morom, s krásnym výhľadom na okolie a mesto Košice. Prístup je možný z niekoľkých strán, najvhodnejší je zo strany od vyhliadkovej veže po hlavnej ceste, následne po panelovej cca 500m k pozemku. Prístupová cesta k parcelám je v podielovom spoluvlastníctve.

Parcela registra "C" je vedená ako lúky a pasienky s veľkým potenciálom do budúcna vďaka lukratívnej polohe. Šírka pozemku je 29m a dĺžka 106m. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce. Elektrina je dostupná, voda a odpad zatiaľ nie. Dostupná bude taktiež prípojka optického internetu.

Pozemok môže byť vhodnou investíciou do pôdy s búdúcim zhodnotením či neskoršiou výstavbou. Momentálnu výmeru tvorí 5 parciel.

Cena nehnuteľnosti je 29€ / m2. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimirí Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Lúka, pasienok
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 2540 m2
Katalógové číslo: VG-576
id: 269

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Podobne produkty