POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA KOŠICE, 428M2, PREDAJ, KOŠICE-SEVER, KALVÁRIA

Predaj, Záhrada, Košice - Sever, Pôvodný stav

Cena 31.000

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Lukratívna záhrada s prístreškom a krásnym výhľadom na Košice, sa nachádza na známom mieste mestskej časti Košice-sever, vo vyhľadávanej oblasti Kalvária, vzdialenej na skok od centra Košíc, dobre prístupná autom, prípadne MHD po Starej Spišskej ceste.
Pozemok s rozlohou 428m2 má pôdorys štvorca s rozmermi 21m x 20,5m v miernom svahu s krásnym výhľadom, na ktorom sa nachádza novovybudovaná murovaná miestnosť s rozmermi cca 3x3m, nad ktorou je altánok s posedením. V miestnosti je vybudovaný komín, a taktiež zavedená elektrina.
Jednoznačnou výhodou sú dva zdroje vody, jeden tzv. záhradkársky vodovod sezónny, a druhý tzv. banský kde je prísun úžitkovej vody po celý rok. V altánku je taktiež vybudovaný gril. Suché wc je umiestnené v zadnej časti.
Na pozemku sa nachádzajú okrasné dreviny, či ovocie a zelenia, do teraz s pravidelnou starostlivosťou.

Nepremeškajte túto lukratívnu ponuku za priateľnú sumu s množstvom úžitku či už pre rodinku, prípadne jednotlivcou. Cena nehnuteľnosti je 31000€, vrátane všetkých poplatkov s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: kalvaria
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
id: 36

Technická specifikácia

  • Strešná krytina - poplastovaný plech
  • Prípojka vody - verejný vodovod
  • Prípojka elektriny

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.