Advertise is not available anymore, please check our other offers

REZERVOVANÉ - PREVÁDZKA OBCHODU A SKLADOVÝCH PRIESTOROV, PREDAJ, KOŠICE-JUH, SMETANOVÁ

Predaj, Obchodné priestory, Košice - Juh, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 95.000

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj obchodno skladové priestory, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra, v samostatne stojacej, dvojpodlažnej budove umiestnenej na rohu ulíc Rastislavova a Smetanova určenej na prevádzkové účely. Samotné priestory slúžia dnes ako predajňa zdravotníckych potrieb so skladom a väčším zázemím slúžiacim aj ako byt.
Nebytový priestor je osadený v suteréne s hĺbkou do 2m s dvoma výškovými úrovňami, s vnútorným schodiskom vytvárajúci jeden priestor, s jedným vstupom so spoločných častí. Celková plocha priestorov je 120m2, kde predajňa, sklad a kancelária sú na 1 podzemnom podlaží. V druhom podzemnom podlaží sa nachádza, kúpelňa s wc a vaňou, kuchyňa, 2 izby, šatník s práčkou a odkladací priestor.
Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou z pred pár rokov a sú v dobrom technickom stave. Zaujímavosťou priestoru je určite aj svetlikový tunel ktorým je do priestoru privedené denné svetlo.
Jednoznačnou výhodou priestoru je aj výťah z 1NP do súterénu. Vykurovanie je ústredné, centrálne, z vlastnej vstavanej kotolne na 1 podlaží, pomocou 2 plynových kotlov, do panelových radiátorov.
Priestory majú potenciál aj viacúčelového využitia v rušnej lokalite oproti známej nemocnice UN L.Pasteura.
Súčasťou priestorov je aj parkovanie pre 1 vozidlo v areály budovy za zamknutou bránou. Viac info telefonicky, prípadne emailom.
Cena nehnuteľnosti je 95000€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Juh
Druh nehnuteľnosti: Obchodné priestory
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 5
Ulica: smetanova
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 120 m2
Parkovacie miesto: verejné parkovanie
id: 27

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.