Priestranný 2 izb.byt, 57m2,loggia,predaj,Košice-Staré mesto, Tatranská

Predaj, 2 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Kompletná rekonštrukcia

Cena 105.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj pekný 2 izbový byt, po kompletnej rekonštrukcií, nachádzajúci sa v žiadanej lokalite Košice - Staré mesto, na ulici Tatranská. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, dobré dopravné napojenie všetkými smermi, školu, škôlku, jasle, obchodné centrum a neďaleké absolútne centrum dostupné aj pešo.

Byt sa nachádz na 12 poschodí z 12 v panelovom bytovom dome, pričom nad bytom je technické podlažie. Orientácia všetkých miestností je na západ s dobrým výhľadom. Bytový dom je po rekonštrukcií vrátane zateplenia, strechy a čiastočne interiéru.

Samotný byt prešiel kompletnou časovo náročnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu podláh, novú elektroinštaláciu, vodoinštaláciu, hladké sadrové omietky, sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením, keramické obklady a dlažby, obložkové zárubne z masívu v kombinácií s masívnym nábytkom na chodbe, policami a v neposlednej rade šatníková skriňa v spálni taktiež z masívu.

Posledné v rámci prerábky sa vyhotovovala kúpelňa s vaňou, novou sanitou a samostatné zavesné wc geberit. Bytík je teplý a svetlý s orientáciou miestností na západ. Kompletné mesačné náklady sú 145€ pre 4 prihlásené osoby, vrátane energií.

Cena nehnuteľnosti je 105 000€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis.

V pírpade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Tatranská
Úžitková plocha: 53 m2
Katalógové číslo: VG-537
id: 46

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.