Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Priestranný 2 izbový byt 52m2 + balkón, predaj, Košice - sever, Gerlachovská

Predaj, 2 izbový byt, Košice - Sever, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 144.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj, obľúbený tehlový 2 izbový byt s balkónom a pivnicou, situovaný vo vyhľadávanej lokalite sídliska Podhradová, Košice - Sever, na ulici Gerlachovská.

2 izbový byt je situovaný na 4 poschodí tehlového bytového domu bez výťahu, po rekonštrukcií, vrátane zateplenia a strechy, v príjemnom zelenom prostredí sídliska Podhradová v oblasti rodinných domov, s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Samotný byt je po staršej rekonštrukcií s parketami, plastovými oknami, medenou elektroinštaláciou a murovaným jadrom, inak v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť má praktickú dispozíciu 2 nepriechodných izbieb a kuchyne, s jedálenským stolom. Orientácia bytu je na východ a západ, pričom kuchyňa a spálňa sú otočené na slnečný a teplý západ a obývačka s balkónom a krásnym výhľadom na Košice s východnou orientáciou.

Nehnuteľnosť sa prenajímala, preto je potrebná čiastočná obnova bytu, minimálne vo forme výspravkou omietok, prípadne nových omietok, moderných obkladov a dlažieb a taktiež kuchyne.

Bytový dom je v správe SVB Gerlach a mesačné náklady činia štandardne okolo 200€ vrátane energií, podľa spotreby. Súčasťou bytu je aj pivnica v prízemí bytového domu. Viac info telefonicky, prípadne emailom.

Cena nehnuteľnosti je 144.000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice, SR. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Gerlachovská
Úžitková plocha: 52.12 m2
Zastavaná plocha: 230 m2
Katalógové číslo: VG-617
id: 428

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.