PRIESTRANNÝ 6 IZBOVÝ DOM,320M2, S POZ.680M2,PREDAJ, ĎURKOV,KE-OKOLIE

Predaj, Rodinný dom, Ďurkov, Nová rekonštrukcia

Cena 129.000

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj rodinný dom v príjemnej obci Ďurkov, Košice-okolie, vzdialenej iba 15km od centra Košíc, dobré prístupnej a občiansky vybavenej, vrátane školy a škôlky.
Samostatne stojaci rodinný dom s rozmermi 25m dĺžky 6,4m šírky je umiestnený na rovinatom až mierne svahovitom pozemku o výmere 680m2. Nehnuteľnosť má výborné umiestnenie na okraji obce s krásnym výhľadom na okolie a priľahlý les, s dostatkom súkromia.
Pozemok má šírku 28m čím sa naskytá možnosť aj prípadného rozdelenia pozemku s ďalšou výstavbou.
6 izbový rodinný dom prešiel postupnou hĺbkovou rekonštrukciou, postavený v kombinácií tehly a kvádra, s nadstavbou a dobudovaním druhého podlažia z ľahkých kvádrov, v kombinácií so sedlovou strechou s komfortnou výškou stropu, s krytinou z pálenej škridle Bramac. Rekonštrukcia nebola úplne ukončená, dom je však plne funkčný a obývateľný, s minimom dokončovacích prác v interiéry bez úplného zariadenia nábytkom. Obvodový plášť je pred dokončením zateplovania o hrúbke 8cm, do predaja však bude zrealizovaný, strecha je samozrejme zateplená.
Podlahy v interiéry na prvom podlaží, sú plávajúce, s keramickou dlažbou, steny sú obložené sadrokartónovými panelmi, rovnako ako stropný podhľad. Okná sú plastové plus strešné drevené. V dome bola zavedená kompletne nová elektroinštalácia, vodoinštalácia a rozvody plynového kúrenia.
Veľkorysá plocha 320 m2 pojme aj viacčlennú rodinu s dostatkom priestoru.
Dispozícia oboch podlaží je zrkadlová, pričom v prvom máme vstup zo západnej strany domu, kde je veľká predsieň s budúcim schodiskom na druhé podlažie, z ktorej je vstup do samostatnej spálne orientovanej na juh, na ľavo prechodnú obývačku do kuchyne so zimnou záhradou, z ktorej prechádzame ku kúpelni s wc a komorou. Za kúpelňou je ešte z vonku prístupná technická miestnosť s plynovým kotlom.

Druhé podlažie prístupné zo vstupnej chodby ponúka ďalšiu spálnu na juh s loggiou a pekným výhľadom, kúpelňu s wc, izbu s balkónom na zimnou záhradou ďalšiu veľkú izbu nad tech. miestnosťou. Pôdorys domu je priložený vo fotodokumentácií. Druhé podlažie si vyžaduje položenie podláh na predpripravenú osb doskovú podlahu, s krokovou izoláciou proti hluku, vymaľovanie, a osadenie sanity v kúpelni.
Dom je priestranný a svetlý pôsobiaci príjemným a čistým dojmom.

Kúrenie je centrálne prostredníctvom plynového kotla do radiátorov a krb v obývačke s prieduchom na druhé podlažie s výkonom až 21 kW na vykúrenie celého domu. Voda je obecná napojená na dom plus vlastná kopaná studňa s hĺbkou 7m. Momentálne je dopad napojený do 12m3 veľkej žumpy, s možnosťou pripojenia do novovytvoreného obecného kanála. Nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia do budúcna najmä vďaka veľkému pozemku.
Cena nehnuteľnosti je 129000€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Ďurkov
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Úžitková plocha: 320 m2
Zastavaná plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 685 m2
id: 26

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.