Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Príjemná chata pri vyhliadkovej veži, s poz. 465m2, predaj, Košice - Kavečany

Predaj, Chata a chalupa, Košice - Kavečany, Pôvodný stav

Cena 31.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj slušnú chatu v pôvodnom stave, nachádzajúcu sa v lokalite Košice - Kavečany, v úrovni vyhliadkovej veže Košice. Chatá je prístupná po hlavnej ceste smer Kavečany, s odbočkou po panelovej ceste do záhradkárskej lokality, časť Vitalina. Z hlavnej cesty, kde je aj zastávka MHD je chata vzdialená cca 300m po panelovej, následne po hladkej spevnenej ceste, prístupnej osobným autom, prípadne pešo.

Lokalita ponúka príjemné prostredie s krásnymi výhľadmi na okolie, v posledných rokoch stále viac celoročne obývaná, najme kôli rýchlej dostupnosti do centra cca 4 min, ale aj prírode a čistému vzduchu.

Samotná chata s rozmermi cca 6,5 x 5 m je murovaná s tehál porotherm, s celodreveným obytným podkrovím,osadená na rovinatom, až veľmi mierne svahovitom pozemku s oplotením o rozlohe 465m2. Na pozemok je možný vjazd osobným autom s parkovaním pri chate. Dominantou záhrady sú krásne, vysoké ihličnany, ktoré zabezpečujú prirodzený oázu pred stále silnejším slnkom v lete, ale zároveň s dostatkom priestoru na pestovanie v záhonoch v pravej časti pozemku. Orientácia pozemku je na západ.

Na prízemí sa nachádza denná časť s kuchynkou vrátane zákl. vybavenia, plynovej dvojplatničky, kuch. linky, menšej chladničky. Prevažna časť priestoru slúžila ako obývacia izba s pieckou na tuhé palivo. Pred vstupom je samostatné splachovacie wc so sprchou. Okná sú orientované na západ a juh. Nočná časť v podkroví bola využívaná ako spálňa aj pre viadcero ľudí, s výstupom na balkón so západným pohľadom do záhrady.

Chata je murovaná s dreveným podkrovím, napojená na elktrickú sieť. Voda je zachytávaná, dažďová, napojená do chaty. Na pozemku je možnosť vŕtania studne v prípade celoročného využívania, prípadne bývania pri rekonštrukcií, resp. prístavbe. Strecha je sedlová, s krytinou s pozinkovaného plechu.

Technický stav je dobrý primeraný veku stavby cca 30 rokov, pozemok je slnečný, so šírkou 18m. Prístup na chatu je vo fotodokumentácií, postupne od hlavnej cesty. Komplet foto na: partnersreal.sk. Cena nehnuteľnosti je 31999€, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 60 m2
Zastavaná plocha: 41 m2
Plocha pozemku: 465 m2
Katalógové číslo: VG-551
id: 128

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.