Profil makléra Andrej Ďurica

Každý z nás má svoj príbeh a svoje sny, viera a motivácia nás spája.

Kvalita života je často priamo ovplyvnená kvalitou prostredia v ktorom sme denne vystavení okolnostiam života. Mojim obľúbeným krédom je heslo Carpe diem.. Uži dňa.. Som presvedčený, že nie je nič ideálnejšie ako si každý deň naplno vychutnať, začať ho alebo ho uzavrieť, práve v tom svojom, vysnívanom, domove.

Vo svete realít sa aktívne pohybujem od roku 2015 a od začiatku sú mojími TOP prioritami kvalitná vizuálna ako aj textová prezentácia nehnuteľnosti a proaktívne a za každých okolností vždy korektné jednanie.

100+ podpísaných zmlúv, 100+ odovzdaných nehnuteľností a v neposlednom rade 100+ klientov, s ktorými sme sa medzičasom po úspešnom procese kúpy, predaja či prenájmu často aj spriatelili, sú pre mňa hnacím motorom mojej práce ktorá je zároveň aj mojim koníčkom.

Dovoľte mi Vás úspešne, dynamicky a zároveň empaticky, previesť kompletným servisom ako aj agendou zmeny nehnuteľnosti od samotného štartu až po finále. Zohľadniť Vaše nároky a požiadavky a ponúknuť Vám moderný a príjemný vyšší štadnard osobnej komunikácie, počnúc Vašou predstavou až po úspešné splnenie Vášho jedinečného sna, sna o Vašom bývaní.

Andrej Ďurica - senior maklér

telefón: 0948 757 929

e-mail: durica@partnersreal.sk

Top nehnuteľnosti makléra

Kompletná ponuka makléra

Predané nehnuteľnosti makléra

Pripravované nehnuteľnosti

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii