Profil makléra Ing. Ivana Rolaková

Aj keď si to väčšina z nás neuvedomuje, no téme nehnuteľností nevenuje dostatočnú pozornosť. Každý z nás príde v živote do obdobia, kedy sa téma bývania stane životne dôležitou.


Práve v tejto dôležitej fáze života sme tu pre Vás my.


Tento fakt si uvedomujem, preto svoju prácu vnímam ako životné poslanie a vykonávam ju so srdcom. Pri kúpe a predaji nehnuteľnosti je potrebné dohliadať a preveriť si množstvo faktov a procesov. Vďaka mojej zvedavej povahe vykonávam túto prácu s nadšením, kde mi nechýba všímavosť a pedantnosť. Vždy zachádzam do hĺbky problému a o všetkom musím byť presvedčená, že je správne.

Každý deň sa snažím naučiť niečo nové, aby som mohla svojím klientom poskytovať profesionálne služby. Klient je pre mňa na prvom mieste, preto ho pozorne počúvam a robím maximum preto, aby bol spokojný s mojou prácou. Jednou z mojich základných priorít, bez ktorej do práce nejdem, je optimizmus a dobra nálada.

Najväčším potešením pre mňa je, že klientom nájdem ich vysnívané bývanie a pri spomienke na túto dôležitú životnú fázu si na mňa spomenú len v tom najlepšom svetle.

Top nehnuteľnosti makléra

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii

Kompletná ponuka makléra

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii

Predané nehnuteľnosti makléra

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii