Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

"PREDANÉ" Pozemok / Záhrada (570 m2) + Chalupa 3 km od Košíc / Zdoba - Sady nad Torysou

Predaj, Záhrada, Zdoba, Pôvodný stav

Cena 79.000

Maklér

Andrej Ďurica

Senior Maklér

Andrej Ďurica

0948 757 929

Popis nehnuteľnosti:

"REZERVOVANÉ" Hneď za mestom, len 3 km od sídliska Panoráma / Dargovských hrdinov, 10 min. jazdy autom z centra Košíc, v tichej bočnej uličke v obci Zdoba (Sady nad Torysou), sa nachádza ukrytý pozemok - záhrada s malebnou chalupou. Pozemok je vhodný na únik za záhradným relaxom na skok od mesta, ale aj ako investičný pozemok s perspektívnou možnosťou budúcej výstavby rodinného domu.

ZÁHRADA / POZEMOK je o výmere (570 m2) a vďaka svojej polohe v severnej časti intravilánu obce Zdoba ponúka možnosti napojenia na všetky obecné siete: obecná voda, plyn, elektrika, čo je obrovskou výhodou.

Pozemok je slnečný, rovinatý, je riadne oplotený a ľahko dostupný po celoročne udržiavanej asfaltovej ceste. Širšia časť pozemku (11 m x 37 m) je ukrytá v jeho zadnej časti. Spredu od ulice je pozemok užší a pri šírke vjazdu (6 m) vhodný skôr ako príjazdová cesta.

CHALUPA: Na pozemku sa nachádza murovaná chalupa s úžitkovou plochou cca 50 m2 ktorá je v pôvodnom stave. Chalúpka má zachovaný dobový interiér s dobovým zariadením, kuchyňou a nábytkom, ktorý vás okamžite prenesie na romantický vidiek :)

ENERGIE: Dom je napojený na el. rozvod. Vykurovanie je riešenie dobovými kachľami na tuhé palivo alebo samostatnými el. výhrevnými panelmi. Pred vchodom do domu sa nachádza fukčná studňa s vodou (v minulosti bola voda pitná, doporučuje sa urobiť nový rozbor).

STAVBA: Stavba je postavená na murovanom základe z váľkov s pôvodnou sedlovou škridľovou strechou. Dispozícia ponúka 2 väčšie miestnosti po stranách domu a praktickú špajzu. V bočnej drevenej prístavbe sa nachádza dielňa, vonkajšie suché WC a kôlňa.

Stavba nie je podpivničená. Aj napriek blízkosti rieky v minulosti stavba nebola nikdy zatopená. V prípade zachovania funkcie chalupy bude stavba vyžadovať rekonštrukciu pôvodnej strechy.

DOSTUPNOSŤ: Priamo k pozemku vedie asfaltová obecná cesta, je teda celoročne mimoriadne ľahko dostupný aj bežným vozidlom. V blízkom okolí sa nachádza zelená plocha s detským ihriskom, neďaleko je kostol ako aj potraviny.

Ponuka osloví ako perspektívne zaujímavá investícia do pozemku v obci s perfektnou dostupnosťou do Košíc, alebo aj ako ideálne miesto na aktívny relax v pokojnom prostredí.

Výhody:
---------
- Výborná poloha / len 3 km od mesta / 10 min. autom od centra / zastávka bus)
- Intravilán obce
- Dostupné všetky siete (el.rozvod na pozemku, plyn + voda pri pozemku)
- Asfaltová príjazdová cesta = ľahko dostupná celoročne
- Pokojná tichá bočná ulica

Nehnuteľnosť je bez tiarch = kúpou voľná!

---------------------
Cena: 79.000,- €
---------------------

Cena je už vrátane všetkých nákladov a kompletného právneho servisu

Viac INFO u makléra:

Andrej ĎURICA - senior maklér


tel.: 0948 757 929


durica@partnersreal.sk

------------------------------------------------------------------------------
PARTNERS REAL / 10 rokov Váš spoľahlivý partner v realitách
------------------------------------------------------------------------------

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Zdoba
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Počet izieb: 2
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 1
Počet kuchýň: 1
Ulica: Zdoba 56
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 570 m2
Zastavaná plocha: 55 m2
Plocha pozemku: 570 m2
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
id: 384

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.