Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

Dobrý deň prajem,rada by som sa odvďačila za našu síce dávnejšiu ale úspešnú spoluprácu s Vašou spoločnosťou. Profesionalita a ľudskosť vo mne zachovali silný dojem a doporučujem Vás každému kto potrebuje pomoc s realitami.

Maria Bujalosova

Dobrý deň,
Chcem vyjadriť pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, obzvlášť s pánom Ing. Vološinyim. Ak Vás môžem poprosiť, vedeli by ste to zverejniť na stránke prípadne mu to odovzdať?

Chcela by som sa najmä poďakovať pánovi Ing. Vološinyimu za jeho skvelú prácu, vďaka ktorej sa nám podarilo nájsť skvelý byt v Košiciach. Jeho práca s klientom je výborná. Poradí, usmerní, hocikedy sme sa naňho mohli obrátiť, ak sme mali nejaké otázky. Je ľudský a to veľa pracovníkom v realitných službách chýba. Pri jeho práci je vidieť, že jeho cieľom je, aby bol sám klient spokojný s kúpou a nie iba on, a preto sme mu nesmierni vďační, že to s nami vydržal na našej ceste hľadania nového bývania. Odporúčam ho všetkými desiatimi a tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Ďakujem a prajem Vám v tomto roku veľa úspešných obchodov

S pozdravom

Vanacká

Chcem sa poďakovať za kúpu naozaj pekného bytu , kde sa cítim naozaj dobre nielen ja ale hlavne moj 3 ročný syn. Všetko prebehlo rýchlo z Vašej strany s presnými inštrukciami aj napriek tomu, že sa byt kupoval počas krízi covid..

Za to všetko ďakujem p. Ing. Marek Vološinyi.

Silvia Oravcova

Pred pár dňami som realizoval kúpu nehnuteľnosti. Celý proces, od prvotného oslovenia makléra, cez obhliadku, jednanie, komunikáciu, až po finálne odovzdanie kľúčov prebehol profesionálne. Oceňujem predovšetkým rýchlosť (1 týždeň - od oslovenia po odovzdanie kľúčov), odbornosť, kvalitný servis a pravidelné informovanie o prebiehajúcom procese. Touto cestou teda Ďakujem p. Ďuricovi za spoluprácu, a prajem veľa úspechov.

Martin S.


Realitnej spoločnosti PartnersReal - obzvlášť pánovi Vladimírovi Gažimu, môžeme s manželkou len poďakovať za profesionalitu a bezchybnú súčinnosť pri kúpe bytu na Terase. Nadobudnutie nehnuteľnosti malo vďaka skúsenostiam, odbornosti a ľudskému prístupu makléra hladký priebeh. Osobne vyzdvihujem u pána Gažiho najme jeho ústretovosť, ochotu a v potrebných chvíľach i správnu dávku asertivity (napr. pri "odbíjaní" tej skutočne nadbytočnej byrokracie, ktorou sa nás inštitúcie snažili zahltiť). Asistencia pána Gažiho pri vymotávaní sa z kolotoča papierovačiek a stresov nám nakoniec priniesla bývanie, s ktorým sme nad očakávania spokojní. Pána Gažiho môžeme vrelo odporúčať aj budúcim klientom realitnej spoločnosti PartnersReal, ktorých čaká veľké životné rozhodnutie - kúpa nehnuteľnosti.

Miloš Jakubčin - kúpa bytu, Trieda SNP

" Dobrý deň,chcela by som poďakovať pánovi Andrejovi Ďuricovi za spoluprácu pri sprostredkovaní prenájmu bytu, predovšetkým za jeho vynikajúci, ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne.Teším sa na ďalšiu spoluprácu a odporúčam všetkým.

Hudáčková ,prenájom bytu

" Vďaka Vašej RK sa mi podarilo predať murovanú chatu na Ružíne v čo som už nedúfal.Nevedel som ju predať pol roka a Vám p.Uzík sa to podarilo za 3 týždne.Ešte raz ďakujem.

Gabriel G.

" Chcem sa poďakovať p. Gažimu za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup pri kúpe môjho bytu. Celý predaj a preberanie bytu prebehlo bez komplikácií so všetkými náležitosťami, ktoré k tomu patria. Nemusíte sa báť opýtať na žiadnu otázku, pretože na každú dostanete odpoveď a vysvetlenie, čo je pri kúpe nehnuteľnosti to najpodstatnejšie.Všetky slová sú však zbytočné. Viete, dobrá realitná kancelária zamestnáva dobrých maklérov a p. Gaži patrí medzi dobrých maklérov. Ak váhate, tak neváhajte a využite jeho služby. Ešte raz ĎAKUJEM.

Martin O., kúpa byt Stierová

" Vďaka mládencom z RK sa podarilo predať moj jednoizbák na Tatranskej v expresnom čase, za deň.Klobúk dole ako sa s tým popasovali!

p.Kiss ,predaj 1 byt Tatranská

" Aj touto cestou sa chcem poďakovať p.Gažimu za sprostredkovanie predaja nášho bytu, za jeho profesionálnu prácu, nájdenie vhodného partnera na odkúpenie nášho bytu a perfektné načasovanie a zrealizovanie úkonov pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Najviac si vážim toho, že po obchodnej transakcii som spokojný nielen ja, ako predávajúci, ale aj kupujúci. Keď je takáto spokojnosť s obchodom, je to dobrý obchod a za to chcem ešte raz poďakovať p. Gažimu. Ak by sa ma niekto pýtal, doporučujem pri obchodnej transakcii s nehnuteľnosťami obrátiť sa na RK Partnersreal s r. o.

Novotný Karol, predaj 3 izbový byt Petzvalova