Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

" Kúpa bytu nie je maličkosť, a ja by som sa chcela veľmi poďakovať Vašej realitnej kancelárii za profesionálny prístup ktorý ste počas celej spolupráce prezentovali. Ale najviac by som sa chcela poďakovať pánovi Gažimu, ktorý bol neskutočne trpezlivý a dvíhal telefón aj o desiatej.... :) Bola som úplne prekvapená ako rýchlo a bez problémov boli všetko schopní vyriešiť a som vážne rada že moja prvá skúsenosť na tomto poli dopadla tak pozitívne.
Ešte raz ďakujem :)

Ing.Konečná, kúpa byt Jazmínová

" Dobry den,touto cestou chcem podakovat za promptny predaj mojej nehnutelnosti na Miskoveckej v Kosiciach. Odbornost, komunikacia a ochota maklera bola na vysokej urovni. Urcite ho odporucim aj mojmu okoliu.S pozdravom

Ryan Florian Nagy, predaj Miskovecka 1.5 izb.byt

" Chceli by sme poďakovať p. Gažimu za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Spolupracovali sme s ním pri troch predajoch a oceňujeme jeho profesionalitu, nasadenie a šikovnosť. To, čo sa iným RK nepodarilo za týždne az mesiace, jemu sa podarilo v priebehu pár dní. Určite ho budeme kontaktovať aj v budúcnosti a vrelo odporúčame ďalej.

Adriana a Juraj V.​

" Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :)

Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená

" Po dlhom hladani a spolupracach s nie prilis spolahlivymi a doveryhodnymi maklermi sme natrafili na pana Gaziho. Myslim, ze sluzby tejto realitnej kancelarie su na urovni, co sme mali potvrdene aj z inych zdrojov. V casovej tiesni sme teda boli schopni dospiet ku kupe vlastnej nehnutelnosti. Dakujeme.

Molčanová, kúpa 3 izb byt Hemerková

" Maximálna spokojnosť s Parners real, expresne predaná nehnuteľnosť, skvelý tím šikovných ľudí, odporučam.

Petra Špilár, predaj 3 izb.byt Štefánikova

" Vďaka p. Gažimu za spoluprácu a plynulý priebeh predaja domu. Osobitne by som vyzdvihol skutočnosť, že čo bolo dohodnuté na začiatku spolupráce, platilo až do úspešného zavŕšenia predaja.

Ivan Tury - predaj dom Moravská

" Chceli by sme sa vam podakovat za vas profesionalny pristup pri predaji bytu ,boli sme spokojni a aj v buducnosti sa obratime na RK Partnersreal.

S pozdravom Svec ,Svecova

" Touto cestou sa chcem poďakovať p.gažimu za vysoko profesionálny prístup, ale predovšetkým za ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Hladali sme s manželom nové bývanie a behom štyroch mesiacov sme natrafili na roznych realitných maklérov a boli sme dosť sklamaný ich prístupom.Pán Gaži nemal s ničím problém, všetko nám vysvetlil, ukázal a bol ochotný sa mi venovať kedykoľvek som mu zavolala.Celý predaj a preberanie prebehlo bez komplikácii so všetkými náležitostami, ktoré k tomupatria.Nieto slov ktorými by sa dala vyjadriť naša vďačnosť za krásny domček v Kavečanoch.Ešte raz Ďakukjem.Určite odporúčam využit služby PARTNERS REAL s.r.o.

Dragunová, kupa dom Kavečany

" Chcem sa poďakovať, aj touto cestou Ing. Uzíkovi za vysoko profesionálny a časovo rýchle zvládnutý obchod pri predaji a súčasne kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem predovšetkým jeho korektný a ľudský prístup ku klientovi za každých okolností, jeho bravúrne komunikačné zručnosti a skvelú obchodnú stratégiu. Určite odporúčam využiť služby Partners Real,s.r.o.

Mgr.Kolaciová,predaj Muškatová,kúpa Považská