Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

Dobrý deň,
Chcem vyjadriť pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, obzvlášť s pánom Ing. Vološinyim. Ak Vás môžem poprosiť, vedeli by ste to zverejniť na stránke prípadne mu to odovzdať?

Chcela by som sa najmä poďakovať pánovi Ing. Vološinyimu za jeho skvelú prácu, vďaka ktorej sa nám podarilo nájsť skvelý byt v Košiciach. Jeho práca s klientom je výborná. Poradí, usmerní, hocikedy sme sa naňho mohli obrátiť, ak sme mali nejaké otázky. Je ľudský a to veľa pracovníkom v realitných službách chýba. Pri jeho práci je vidieť, že jeho cieľom je, aby bol sám klient spokojný s kúpou a nie iba on, a preto sme mu nesmierni vďační, že to s nami vydržal na našej ceste hľadania nového bývania. Odporúčam ho všetkými desiatimi a tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Ďakujem a prajem Vám v tomto roku veľa úspešných obchodov

S pozdravom

Vanacká

Chcem sa poďakovať za kúpu naozaj pekného bytu , kde sa cítim naozaj dobre nielen ja ale hlavne moj 3 ročný syn. Všetko prebehlo rýchlo z Vašej strany s presnými inštrukciami aj napriek tomu, že sa byt kupoval počas krízi covid..

Za to všetko ďakujem p. Ing. Marek Vološinyi.

Silvia Oravcova

Pred pár dňami som realizoval kúpu nehnuteľnosti. Celý proces, od prvotného oslovenia makléra, cez obhliadku, jednanie, komunikáciu, až po finálne odovzdanie kľúčov prebehol profesionálne. Oceňujem predovšetkým rýchlosť (1 týždeň - od oslovenia po odovzdanie kľúčov), odbornosť, kvalitný servis a pravidelné informovanie o prebiehajúcom procese. Touto cestou teda Ďakujem p. Ďuricovi za spoluprácu, a prajem veľa úspechov.

Martin S.


Realitnej spoločnosti PartnersReal - obzvlášť pánovi Vladimírovi Gažimu, môžeme s manželkou len poďakovať za profesionalitu a bezchybnú súčinnosť pri kúpe bytu na Terase. Nadobudnutie nehnuteľnosti malo vďaka skúsenostiam, odbornosti a ľudskému prístupu makléra hladký priebeh. Osobne vyzdvihujem u pána Gažiho najme jeho ústretovosť, ochotu a v potrebných chvíľach i správnu dávku asertivity (napr. pri "odbíjaní" tej skutočne nadbytočnej byrokracie, ktorou sa nás inštitúcie snažili zahltiť). Asistencia pána Gažiho pri vymotávaní sa z kolotoča papierovačiek a stresov nám nakoniec priniesla bývanie, s ktorým sme nad očakávania spokojní. Pána Gažiho môžeme vrelo odporúčať aj budúcim klientom realitnej spoločnosti PartnersReal, ktorých čaká veľké životné rozhodnutie - kúpa nehnuteľnosti.

Miloš Jakubčin - kúpa bytu, Trieda SNP

" Dobrý deň,chcela by som poďakovať pánovi Andrejovi Ďuricovi za spoluprácu pri sprostredkovaní prenájmu bytu, predovšetkým za jeho vynikajúci, ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne.Teším sa na ďalšiu spoluprácu a odporúčam všetkým.

Hudáčková ,prenájom bytu

" Sme radi, ze sme vyuzili sluzby prave Vasej realitnej kancelarie. Pan Gazi velmi rychlo pochopil ake su nase ocakavania. Je velmi ochotny, rychly, ustretovy a naozaj sme citili z jeho pristupu ze "zakaznik je pan". A ked vznikli komplikacie, nedal sa odradit, ale hladal riesenie, ktore by vyhovovalo obom stranam. Sme presvedceni, ze sme obchod uzavreli len vdaka jeho pristupu, iniciative a schopnosti prisposobit sa. Ak budeme v buducnosti potrebovat sluzby realitneho maklera, urcite sa obratime na neho.

Peter M., kupa pozemku Vyšné Opátske

" Dobrý deň.Vaša realitná kancelária mi bola odporučená mojim známym p.Šoltésom.Vyjadrujem veľkú,ozaj veľkú spokojnosť s vašimi službami.Bolo to rýchle,seriózne,bez zbytočných komplikácií a prieťahov.Vrelo odporúčam vaše služby.Menovite by som chcela poďakovať vášmu pracovníkovi p.Vladimírovi Gažimu. Bolo zrejmé,že má svoju prácu rád a hlavne rozumie svojej práci.

Ďakujem vám za profesionalitu a za vašu pomoc.S pozdravom

Alena Vrancová - predaj bytu Michalovská

" K pánovi Gažimu som sa dostal na odporúčanie od môjho známeho. Hľadal som nehnutelnosť, na kúpu a následný prenájom. S jeho prístupom som bol veľmi spokojný a takisto aj otvorenou priamou komunikáciou. Pri jeho práci je vidieť, že realitám sa venuje už dlhšie obdobie. Ak potrebujete poradiť ohľadne nehnutelností určite ho odporúčam kontaktovať.

Štefan Mačák - ProSight Slovensko a.s.

" Dobry vecer. Este v maji tohto roku sme prostredníctvom vas kupovali 4 izbový byt na Kalinovskej. Preslo uz niekolko mesiacov, kupa, prerabanie, zariadovanie a same navstevy. Mam pocit ze az teraz si mozeme oddychnut a napisat vam, ze sme boli velmi spokojni s vasou pracou a pristupom. Dakujeme sa ochotu, trpezlivost a vasu profesionalitu. Vase sluzby odporucame dalej.

r.Fabova

" Vďaka Vašej RK sa mi podarilo predať murovanú chatu na Ružíne v čo som už nedúfal.Nevedel som ju predať pol roka a Vám p.Uzík sa to podarilo za 3 týždne.Ešte raz ďakujem.

Gabriel G.