Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

" Zároveň by som Vám touto cestou chcela poďakovať za spoluprácu pri kúpe bytu, za Vašu ochotu,prístup a profesionalitu.Prajem Vám veľa spokojných kllientov.

Zuzana P.,kúpa byt Humenská

" Perfektny pristup. Velmi rychlo najdeny idealny byt, presne podla mojich poziadaviek - nechodil som zbytocne po obhiadkach. Vdaka dobrym radam od p. Gaziho, vsetko prebehlo bez problemov. Odporucam sluzby tejto RK.

Vladimír H,kúpa 3 izb.byt Zombova

" Dobrý deň.Touto cestou sa chcem poďakovať celému tímu RK Partners real, za profesionálny a velmi seriózny prístup pri kúpe pozemku v Kostoľanoch nad Hornádom.Prajem Vám veľa pracovný úspechov a spokojných klientov.

Lucia Frajkorová, kúpa pozemok Kostolany

" Chceme sa vám za vaše profesionálne služby poďakovať.Prostredníctvom vašej kancelárie sme kúpili záhradu v Suchej doline. Máme z toho radosť. Pretože kúpa prebehla bez ťažkostíbudeme o vašom serioznom prístupe hovoriť aj našim známym.
Želáme vám veľa spokojných klientov aj v budúcom roku.

Monika a Vladimír Ružikovci​, kúpa pozemok Suchá Dolina

" Dobry den, Chcem povedat jedno velke DAKUJEM panovi Duricovi. Vdaja jeho profesionalite a ochote sa mi podarilo predat byt velmi rychlo. Vsetky aktivity riadil aj vykonaval pan Durica. Ja ako predavajuci som sa len prizerala :) Byt som predavala mimo Kosic. Nebol s tym ziaden problem. Partnersreal ste pre mna TOPka :)

Ambrozova, predaj bytu Vranov nad Toplou

" Ak chcete prejst kupou nehnutelnosti v papuckach tak Partnersreal je tou spravnou volbou.Dakujeme za profi realizaciu od vyberu nehnutelnosti vybavenie uveru az po samotne zmluvy....Partners real su moji bodyguardi vo svete realit.

Juraj Benko, kúpa 3 izb. byt Atenska

" Rád by som poďakoval pánovi Vladimírovi Gažimu a aj celému tímu Partners Real za pomoc a profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem korektné a otvorené jednanie pána Gažiho.Vďaka jeho pomoci kúpa nehnuteľnosti nebola takým veľkýmstrašiakom ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Taktiež by som rád
spomenul fakt, že podpis zmluvy sa uskutočnil za prítomnostiprávnika priamo v realitnej kancelárii, a preto proces predaja a odovzdania prebehol veľmi rýchlo a jednoducho.

Kuchta J.

" Dlhší čas som zháňal 3izb.byt v širšom centre,prešiel som ponuky od viacerých real.kancelárií,avšak prístup maklérov mi pripadal málo profesionálny a všedný.P.Ing Uzík ma vzal na obhliadku bytu,stačilo mi podanie jeho ruky,jeho sprievodne slová,prontné reakcie a hned som vedel s kým mám tu česť.Pre byt som sa rozhodol prakticky okamžite.

Celý servis prebehol behom týždna,s čím som bol nadmieru spokojní.Pán Uzík je PAN PROFESIONAL,svoju prácu vykonava svedomito,nadčasovo a nenecháva nič na náhodu,v jeho obchode nevedomosť,náhoda,risk nemá miesto.Vrelo odporúčam.

p.Bernath,Dopastav s.r.o.,kúpa byt Vojenská 5

" Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :)

Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená

" Vážim si ľudí pre ktorích je ústna dohoda ako písomná.Čo bolo povedané,bolo aj splnené.

Ing.Marcel Begala