Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

" Dobrý deň,radi by sme sa poďakovali za profesionálny prístup Rk Partners real, s.r.o,konkrétne p.Gažimu,ktorý nám veľmi pomohol pri hľadaní a sprostredkovaní RD.Ďakujeme mu za profesionálny prístup,rýchle jednanie, ochotu,srdečnosť,trpezlivosť, otvorený prístup a férové jednanie,že sa nám venoval aj mimo prac. doby, keď bolo treba a pomohol bez problémov. Ak budete mať takýchto pracovníkov, vaša realitka bude na špičkovej úrovni.Vrelo odporúčam každému-môžte sa presvedčiť-nebudete ľutovať.Srdečná vďaka p. Gaži,vaša pomoc bola pre nás neoceniteľná.Prajem vám s celou rodinou veľa prac.úspechov!

r.Királyová,predaj dom Ozorovce

" Týmto sa chcem poďakovať p. Gažimu, ktorý sprostredkoval predaj môjho bytu na Važeckej ulici v Košiciach. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prístupom a jednaním a v prípade potreby sa v budúcnosti určite obrátim na jeho osobu. Prajem veľa úspechov.

Mgr. Buríková, predaj bytu Važecká

" S priatelkou sme si kupovali nas prvy byt, takze sme nemali ziadne skusenosti. Teraz mozem povedat, ze ist cez Partnersreal sa vyplatilo. Vo svojom odbore sa fakt vyznaju, vedia co robit, aby bol kazdy spokojny a obchod prebehol co najrychlejsie a bez problemou. Ocenujem priatelsky a profesionalny pristup. Touto cestou sa chcem teda podakovat za spolupracu p. Gažimu a jeho kolegom. Fakt odporucam :)

Štefan Bánóczi

" Ďakujem za profesionálny prístup šitý na mieru zákazníka. So všetkými ponúkanými službami som bola nadmieru spokojná.
Adriana

Adriana Krupová