Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

" Rád by som poďakoval pánovi Vladimírovi Gažimu a aj celému tímu Partners Real za pomoc a profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem korektné a otvorené jednanie pána Gažiho.Vďaka jeho pomoci kúpa nehnuteľnosti nebola takým veľkýmstrašiakom ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Taktiež by som rád
spomenul fakt, že podpis zmluvy sa uskutočnil za prítomnostiprávnika priamo v realitnej kancelárii, a preto proces predaja a odovzdania prebehol veľmi rýchlo a jednoducho.

Kuchta J.

" Touto cestou sa chcem poďakovať p.gažimu za vysoko profesionálny prístup, ale predovšetkým za ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Hladali sme s manželom nové bývanie a behom štyroch mesiacov sme natrafili na roznych realitných maklérov a boli sme dosť sklamaný ich prístupom.Pán Gaži nemal s ničím problém, všetko nám vysvetlil, ukázal a bol ochotný sa mi venovať kedykoľvek som mu zavolala.Celý predaj a preberanie prebehlo bez komplikácii so všetkými náležitostami, ktoré k tomupatria.Nieto slov ktorými by sa dala vyjadriť naša vďačnosť za krásny domček v Kavečanoch.Ešte raz Ďakukjem.Určite odporúčam využit služby PARTNERS REAL s.r.o.

Dragunová, kupa dom Kavečany

" Dlhší čas som zháňal 3izb.byt v širšom centre,prešiel som ponuky od viacerých real.kancelárií,avšak prístup maklérov mi pripadal málo profesionálny a všedný.P.Ing Uzík ma vzal na obhliadku bytu,stačilo mi podanie jeho ruky,jeho sprievodne slová,prontné reakcie a hned som vedel s kým mám tu česť.Pre byt som sa rozhodol prakticky okamžite.

Celý servis prebehol behom týždna,s čím som bol nadmieru spokojní.Pán Uzík je PAN PROFESIONAL,svoju prácu vykonava svedomito,nadčasovo a nenecháva nič na náhodu,v jeho obchode nevedomosť,náhoda,risk nemá miesto.Vrelo odporúčam.

p.Bernath,Dopastav s.r.o.,kúpa byt Vojenská 5

" Chcem sa poďakovať, aj touto cestou Ing. Uzíkovi za vysoko profesionálny a časovo rýchle zvládnutý obchod pri predaji a súčasne kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem predovšetkým jeho korektný a ľudský prístup ku klientovi za každých okolností, jeho bravúrne komunikačné zručnosti a skvelú obchodnú stratégiu. Určite odporúčam využiť služby Partners Real,s.r.o.

Mgr.Kolaciová,predaj Muškatová,kúpa Považská

" Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :)

Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená

" Po dlhom hladani a spolupracach s nie prilis spolahlivymi a doveryhodnymi maklermi sme natrafili na pana Gaziho. Myslim, ze sluzby tejto realitnej kancelarie su na urovni, co sme mali potvrdene aj z inych zdrojov. V casovej tiesni sme teda boli schopni dospiet ku kupe vlastnej nehnutelnosti. Dakujeme.

Molčanová, kúpa 3 izb byt Hemerková

" Dobrý deň,chceli by sme sa veľmi pekne podakovať p.Gažimu, za výbornu spoluprácu pri predaji bytu.Tak,ako sme najprv mali obavy z predaja cez realitnu kanceláriu,tak môžem so spokojnosťou odporučiť tuto realitnu kancelariu Partnersreal.Vdaka p.Gažimu,jeho profesionálnemu prístupu,všetko prebiehalo v poriadku,či už na úradoch v banke,na katastri i pri preberaní bytu.Dakujeme veľmi pekne aj za ľudsky prístup,tým, že nie sme Košičania,vedel všetko sklbiť tak aby aj časovo to bolo ok.Prajeme jemu,aj celému týmu ešte veľa záujemcov o ich flexibylne a promtne služby.

Mgr.Šoltýsová Jana , predaj byt Jesenná

" Vážim si ľudí pre ktorích je ústna dohoda ako písomná.Čo bolo povedané,bolo aj splnené.

Ing.Marcel Begala

" Dobrý deň,radi by sme sa poďakovali za profesionálny prístup Rk Partners real, s.r.o,konkrétne p.Gažimu,ktorý nám veľmi pomohol pri hľadaní a sprostredkovaní RD.Ďakujeme mu za profesionálny prístup,rýchle jednanie, ochotu,srdečnosť,trpezlivosť, otvorený prístup a férové jednanie,že sa nám venoval aj mimo prac. doby, keď bolo treba a pomohol bez problémov. Ak budete mať takýchto pracovníkov, vaša realitka bude na špičkovej úrovni.Vrelo odporúčam každému-môžte sa presvedčiť-nebudete ľutovať.Srdečná vďaka p. Gaži,vaša pomoc bola pre nás neoceniteľná.Prajem vám s celou rodinou veľa prac.úspechov!

r.Királyová,predaj dom Ozorovce

" Týmto sa chcem poďakovať p. Gažimu, ktorý sprostredkoval predaj môjho bytu na Važeckej ulici v Košiciach. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prístupom a jednaním a v prípade potreby sa v budúcnosti určite obrátim na jeho osobu. Prajem veľa úspechov.

Mgr. Buríková, predaj bytu Važecká