Rodinná chalupa

Predaj, Chata a chalupa, Kluknava, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 43.000

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj, krásnu rodinnú chalupu na výnimočnom mieste v lone prírody, vzdialenú 40km od Košíc, v okrese Gelnica. Menšia chatová osada OBRAZEC, čítajúca 10 chát sa nachádza 5km od vodnej plochy Ružín, v ihličnatom lese 200m od rieky Hornád, ideálna na rodinné chatovanie či dovolenku neďaleko Košíc (presne 45km), v krásnom prostredí s perfektnou atmosférou. Chalupa a samotné miesto ponúka mnoho možností a aktivít ideálna na relax či dovolenku, vhodná pre 4-5 člennú rodinu.

Prístup na chalupu je po novej asfaltovej ceste, následne cca 150-200m po lesnej ceste, ľahko prejazdnej bežným autom.

Samostatne stojaca chalupa v tvare A, je osadená na oceľových pilótoch s murovanou pivnicou a terasou. Na pozemku sa nachádza taktiež samostatná murovaná, monolitická garáž a drevený altánok. Konštrukcia chalupy je drevená, montovaná, zateplená polystyrénom o hrúbke 15cm s povrchovou úpravou v silikónovej omietke. Strešná krytina je z pozinkovaného plechu vo výbornom stave. Interiér je obložený dreveným obkladom. Podlahy sú doskové z masívu.

Úžitková plocha chaty je 50m2, plus 24m2 terasy a garáž s rozlohou 18m2, do plochy nieje započítaná veľká pivnica s rozlohou cca 10m2. Dispozícia ponúka vstupnú terasu, prechodnú do hlavnej obývacej izby, za ktorou sú samostatná kúpelňa so sprchou, wc a kuchyňa. Z obývacej izby dreveným schodiskom prejdeme do podkrovia, kde sú dve samostatné spálničky so 4 posteľmi.

Chalupa disponuje prípojkou el.energie 220/380V, vodou z vlastnej studne, odpadom vo forme žumpy a krásnou kachľovou pecou zabezpečujúcou kúrenie v chladnejších večeroch, či v zime. Teplá voda je riešená formou el. prietokových ohrievačov.

Nehnuteľnosť je v dobrom technickom stave, pravidelne udržiavaná a využívaná. Chalupa má výbornú polohu na konci so súkromím, "oplotená lesom" s krásne upraveným pozemkom, s množstvom okrasných drevín a rastlín, chodníky, trávička . . . . a hlavne perfektná atmosféra.

Chalupa je v osobnom vlastníctve, pozemok pod a v celej osade v správe urbariátu, prenajatý na 99rokov. Pozemok je možné odkúpiť, pri miestnych pomeroch to však nieje potrebné.

Nepremeškajte jedinečnú možnosť vlastniť príjemnú nehnuteľnosť na dovolenkovanie v krásnom prostredí za prijateľnú cenu. Cena nehnuteľnosti je 43000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel. 0948 757 353. Po dohode je možné zhliadnuť video s okolím a interiérom. Kompletné foto nájdete na: partnersreal.sk/rodinna-chalupa-5km-od-ruzina-predaj-kosice-okolie-jaklovce-215

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Kluknava
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: --
Úžitková plocha: 50 m2
Zastavaná plocha: 35 m2
Plocha pozemku: 500 m2
Katalógové číslo: VG-567
id: 215

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.