Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Rodinný dom / Lukratívna lokalita / Košice - Kavečany

Predaj, Rodinný dom, Košice - Kavečany, Čiastočná rekonštrukcia

Dohodou

Maklér

Ing. Ladislav Uzík

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

Popis nehnuteľnosti:

Realitná spoločnosť PARTNERS REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulný rodinný domček situovaný v jednej z najžiadanejších lokalít, Košice - Kavečany, ktorá sa nachádza len 7 km od centra mesta. Dom je situovaný v pokojnej časti obce (ul. Vyhoňská), mimo hlavnej frekventovanej cesty a mimo mestského ruchu, kde Vás ráno bude prebúdzať štebot vtákov a kávičku si v pokoji vychutnáte na terase s krásnym výhľadom na obec Kavečany.

Tento 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 200 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 573 m2 (z toho 121 m2 zastavaná plocha domu). Nachádza sa v zástavbe rodinných domov, samotný bol daný do užívania v roku 1960. Od roku 2014 prešiel postupnou, kompletnou a hĺbkovou rekonštrukciou, kedy sa zachovali len pôvodne obvodové múry, ktoré sú postavené kombináciou kameňa a tehál. Osadená bola nová sedlová strecha s plechovou krytinou, v celom dome boli osadené plastové okná, zateplenie obvodového plášťa domu, natiahnutá bola komplet nová elektroinštalácia, osadené bolo nové, nízko nákladové tepelné čerpadlo značky Viessmann ktoré slúži k ohrevu teplej vody a kúreniu, v kuchyni a prvom podlaží bolo nainštalované podlahové kúrenie (v podkroví je kúrenie prostredníctvom radiátorov a taktiež je možnosť využívať aj klimatizáciu, ktorá ma funkciu nie len chladenia ale aj ohrievania). K dotvoreniu neopakovateľnej atmosféry s pocitom teplého domova boli v 1. nadzemnom podlaží a podkroví osadené kvalitné masívne drevené podlahy a strop vyhotovený z priznaných trámov. K spríjemneniu dlhých a chladných zimných nocí je v jednej z izieb osadený funkčný kotol na tuhé palivo (drevo) a v kuchyni sa nachádza zreštaurovaná kachľová pec. Okrem štedrej priestrannosti tejto kuchyne a štýlových podláh z keramickej dlažby Vás určíte očarí aj jedinečná kuchynská linka vyhotovené na mieru z prírodného dreva. O komfortne bývanie sa Vám postarajú aj komplet inžinierske siete v podobe verejného rozvodu elektrickej energie, vody a kanalizácie. Príjazd k rodinnému domu je komfortný, po novej asfaltovej ceste. Dom ma výbornú orientáciu, ktorá Vám zabezpečí pokojné bývanie a súkromie.

Dispozícia domu:

Prízemie - priestranná kuchyňa, 2x praktický sklad, technická miestnosť a kúpeľňa so sprchovacím kútom spojená s wc

1. podlažie - terasa, vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou spojená s wc a tri izby. V jednej z týchto izieb je osadená pec na tuhé palivo

Podkrovie - veľká izba s drevenými obkladmi stien a štedrou rozlohou (80 m2) + šatník

Pre lepšiu predstavu ohľadom dispozície pripájame aj pôdorys domu.

V roku 2019 bola na pozemku postavená veľkorysá garáž so zastavanou plochou 42 m2, ktorá dokonale spĺňa parametre pre nie len komfortné parkovanie Vášho štvorkolesového miláčika, ale aj pre uskladnenie a parkovanie iných dopravných prostriedkov ako motocykla, bicyklov a podobne. Vstup do tejto garáže zabezpečuje rolovacia brána na diaľkové ovládanie, podlaha je vyhotovená z liateho betónu, obvodový plášť garáže je zateplený a je do nej privedená elektrická energia a voda. Vďaka jej šikovnému umiestneniu a zakomponovaniu do terénu pozemku sa vyriešil problém so svahovitosťou a vytvoril sa krásny dodatočný priestor pre umiestnenie štýlového posedenia a väčšieho využitia plochy pozemku.

Na pozemku sa ďalej nachádza murovaná letná kuchynka so zastavanou plochou 32 m2, drevený altánok a krásne jazierko.

Náklady na bývanie pre 4 člennú rodinu: 250,- € / mes.

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 200 m2
Zastavaná plocha: 121 m2
Plocha pozemku: 573 m2
id: 461

Občianská vybavenosť

  • Detská škôlka
  • Zástavka autobusu MHD
  • Kostol
  • Potraviny
  • Parkovisko
  • Kaviareň
  • Reštaurácia
  • Pub

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

info@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.