Rodinný dom / Lukratívna lokalita / Košice - Kavečany

Predaj, Rodinný dom, Košice - Kavečany, Čiastočná rekonštrukcia

Dohodou

Maklér

Ing. Ladislav Uzík

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

Popis nehnuteľnosti:

Realitná spoločnosť PARTNERS REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulný rodinný domček situovaný v jednej z najžiadanejších lokalít, Košice - Kavečany, ktorá sa nachádza len 7 km od centra mesta. Dom je situovaný v pokojnej časti obce (ul. Vyhoňská), mimo hlavnej frekventovanej cesty a mimo mestského ruchu, kde Vás ráno bude prebúdzať štebot vtákov a kávičku si v pokoji vychutnáte na terase s krásnym výhľadom na obec Kavečany.

Tento 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 200 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 573 m2 (z toho 121 m2 zastavaná plocha domu). Nachádza sa v zástavbe rodinných domov, samotný bol daný do užívania v roku 1960 a od roku 2014 bol postupne rekonštruovaný. Dom nieje podpivničený, má dve nadzemné podlažia a obytné podkrovie. O komfortne bývanie sa Vám postarajú aj komplet inžinierske siete v podobe verejného rozvodu elektrickej energie, vody a kanalizácie. Zvislé nosné konštrukcie sú postavené kombináciou kameňa a tehál. Z vonkajšej strany je obvodový plášť rodinného domu zateplený. Stropná konštrukcia na 1. nadzemnom podlaží je železobetónová a na druhom drevená trámová. Vnútorne priečky sú murované z tehál hrúbky 200 mm. Strecha je sedlová s plechovou krytinou, žľaby a zvody z poplastovaného plechu. V celom dome sú osadené plastové okná, drevené dvere v obložkových zárubniach (na 1. podlaží v oceľových zárubniach). Podlahy v 1. podlaží keramické dlažby, v 2. podlaží a podkroví kvalitné masívne podlahy z dreva, v socialných zariadeniach keramická dlažba. Ohrev teplej vody a kúrenie (čiastočne prostredníctvom radiátorov a čiastočne podlahové kúrenie) zabezpečuje moderná zostava tepelného čerpadla Viessmann so zásobníkom na teplú vodu. V podkroví sa Vám o tepelný komfort a pohodu aj počas teplých letných dní postará osadené klimatizácia.

Dispozícia:

1. podlažie - priestranná kuchyňa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru z prírodného dreva bez horných skriniek a taktiež sa tu nachádza klasická kachľová pec na varenie, 2x praktický sklad, technická miestnosť a kúpelňa so sprchovacím kútom spojená s wc

2. podlažie - terasa, vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou spojená s wc a tri izby. V jednej z týchto izieb je osadená pec na tuhé palivo

Podkrovie - veľká izba s drevenými obkladmi stien a štedrou rozlohou (80 m2) + šatník

Pre lepšiu predstavu ohľadom dispozície pripájame aj pôdorys domu.

Náklady na bývanie pre 4 člennú rodinu: 250,- € / mes.

Prístup k rodinnému domu je po asfaltovej komunikácií. Pozemok oddeľuje od tejto spomínanej cesty plot vybudovaný na opornom múre a je tvorený z drevených latí ukotvených v murovaných plotových stĺpikoch. Vybudovaný bol v roku 2020. Rovnaký plot sa nachádza aj na východnej strane pozemku.

Obrovským bonusom tohto rodinného domu je veľká garáž, so zastavanou plochou 42 m2 nachádzajúca sa na pozemku. Postavená je z plynosilikátových tvárnic hrúbky 300 mm so zateplením. Strecha je plochá, železobetónová a plne pochôdzna. Podlaha v garáži je z liateho betónu, je v nej privedená elektrická energia a taktiež voda. Z prednej časti je vstup pre auto, ktorý zabezpečuje rolovacia garážová brána na diaľkové ovládanie. Z bočnej strany sa nachádzajú plastové dvere a taktiež plastové okná. Pred garážou sa nachádzajú spevnené plochy s povrchom z betónovej dlažby, vďaka čomu získate ďalšie pohodlné parkovacie miesta.

Na pozemku sa ďalej nachádza aj murovaná letná kuchynka so zastavanou plochou 32 m2, ktorá ma dve podlažia. V podzemnom podlaží sa nachádza pivnica a v nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2 miestnosti, z ktorých jedna v súčastnosti slúži ako posilovňa a druhá ako sklad. Pri tejto letnej kuchynke je vybudovaný drevený altánok s priznanými trámami. Strecha je pultová s plechovou krytinou.

Údaje nehnuteľnosti

 • Exkluzívne
 • Ihneď voľný
 • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 200 m2
Zastavaná plocha: 121 m2
Plocha pozemku: 573 m2
id: 461

Občianská vybavenosť

 • Detská škôlka
 • Zástavka autobusu MHD
 • Kostol
 • Potraviny
 • Parkovisko
 • Kaviareň
 • Reštaurácia
 • Pub

CEO & Director

Ing. Ladislav Uzík

0948 757 959

info@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.