Rodinný dom s veľkou záhradou 1644m2, predaj, Trstenné pri Hornáde, Košice - okolie.

Predaj, Rodinný dom, Trstené pri Hornáde, Pôvodný stav

Cena 79.900

Maklér

Vladimír Gaži

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka starší rodinný dom s krásnym a rozľahlým pozemkom o rozlohe 1644m2 nachádzajúci sa v obci Trstenné pri Hornáde, Košice - okolie. Obec je vzdialená cca 25km od Košíc, smer Barca, Čaňa.

Samostatne stojaci rodinný dom je umiestnený v intraviláne obce s napojením na vlastnú studňu so žumpou, elektrický a plynový rozvod. Starší domček je vidieckeho typu s ( gánkom), podlhovastý so sedlovou strechou, postavený v kombinácií tehly a kvádra. Krov je v dobrom technickom stave s krytinou z pozinkovaného plechu, vo veľmi zachovalom stave s pravidelnou údržbou. Dom bol donedávna obývaný do dnešnej doby udržiavaný a vykurovaný, vyžaduje si však určité opravy najmä v odizolovaní základov proti vlhkosti a dalšie.

V dome je 6 miestností, čiastočné podpivničenie pod jednou miestnosťou a samostatne stojaca garáž/dielňa.

Pozemok je trojuholníkového tvaru, veľmi mierne svahovitý, s množstvom ovocných stromov s pravidelnou úrodou a kompletne oplotený. Cena nehnuteľnosti je 79900€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlasntíctva. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 57 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Trstené pri Hornáde
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 145 m2
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 1644 m2
Katalógové číslo: VG-547
id: 106

Executive Manager

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.