Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Predané,Novostavba 2 podlažného rodinného domu, poz. 593m2, predaj, Košická Polianka

Predaj, Rodinný dom, Košická Polianka, Kompletná rekonštrukcia

Cena 265.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj pekný, samostatne stojaci rodinný dom, postavený na rovinatom až mierne svahovitom pozemku v roku 2009, v príjemnej obci Košická Polianka vzdialenej len cca 8km od Košíc.

Obec bola založená v druhej polovici 13 teho storočia pôvodnými obyvateľmi pravdepodobne Poliakmi a nachádza sa v juhozápadnej časti Košíc, Košice - okolie, v centre obce. Dobré umiestnenie a rýchla dostupnosť do Košíc predurčuje tento dom na komfortné bývanie v kvalitnom dome bez známok poškodenia s občianskou vybavenosťou obce.

Dvojpodlažný dom s úžitkovou plochou 194m2 je osadený na kompaktnom pozemku s rozlohou 593m2, pričom šírka pozemku je 21m a dĺžka cca27m. Prístup do domu je priamo z ulice cez vstupný altánok s parkovaním pre 2 autá s bránou na do, prípadne samostatnou vstupnou bránkou.

Domček je vhodný aj pre väčšiu rodinu s dostatkom izieb, s inteligentnou dispozíciou členenou na dennú a nočnú časť, kde prízemie tvorí veľkorysá kuchyňa s jedálňou a obývaciou izbou, s výstupom na terasu/zimnú záhradu (27m2), kúpeľňa s wc a vstupná chodba. Komfortným betónovým schodiskom z povrchovou úpravou z masívu, s led osvetlením a šírkou 1m, prechádzame do nočnej časti domu na podlaží, kde sú 4 samostatné spálne a ďalšia kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a wc.

Stavba je postavená na betónovom základe previazanom s vonkajšiou terasou, ktorú je možné v prípade potreby zväčšenia obytnej plochy jednoducho zastavať. Dom je postavený z tehál Wienerberger s hrúbkou múrou 44cm bez dodatočného zateplenia, s masívnym krovom, s hrubkou trámou 20cm, rovnako ako aj zastrešená terasa a vstupný altánok, so strešnou krytinou z pálenej škridle Bramac. Strecha je zateplená minerálnou vatou o hrubke 36cm. Zvislé okná sú plastové, zrkadlové, s vonkjšími a vnútornými roletami proti prehrievaniu. Strešné okná sú drevené značky velux s tienením.

Z inžinierských sieti je k dispozícií vlastná vŕtaná studňa s hĺbkou 18m napojená do domu, cez elektronicky riadený systém zmekčovania vody s reverznou osmózou. Ďalším zdrojom vody je beztlakový prítok z miestneho liehovaru, ktorý poteší ekonomicky zmýšľajúcich majiteľov pri plnení bazéna za domom v horúcich letných dňoch. Odpad je riešený formou vlastnej žumpy. V blízkej budúcnosti sa v obci bude realizovať kanalizácia a obecný vodovod.

Samozrejmosťou je elektrická prípojka a plynovod vedúci okolo domu, ľahko prístupný v prípade budúcich opráv. Internet je zatiaľ riešený formou mikrovlnky vzduchom od antiku s možnosťou napojenia na optický vysokorýchlostný internet vedúci popred pozemok. TV prostredníctvom satelitu.

Kúrenie v dome je podlahové, zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom značky Viessmann, so 14 okruhmi s možnosťou regulácie teploty v miestnostiach. Tepelný komfort v lete zabezpečujú 3 klimatizačné jednotky. Dom nedisponuje krbom avšak pri výstavbe sa počítalo s jeho umiestnením v obývacej izbe kde je spevnený základ.

Komletné informácie nájdete na stránke partnersreal.sk

Ďalšou pridanou hodnotou domu je centrálny alarm GSM s napojením na pult ochrany, rovnako ako aj centrálny kľúč pre všetky exteriérové dvere.

Dom sa predáva kompletne zariadený ako na fotodokumentácií, okrem niekoľkých kusov nábytku a elektroniky. Všetko vstavané v dome ostáva, rovnako ak o aj zabudované spotrebiče v kuchyni.

Domček pôsobí moderným a čistým dojmom s citom pre kvalitu a estetiku. Pozemok je pekne upravený, s okrasnými kríkmi a drevinami, s príjemnou kaskádou po vstupe na pozemok, s chodníkmi, schodami a upraveným trávnikom. Na pozemku ako aj v dome sa nachádza dostatok úložných priestorov, či už na veci denného použitia, či záhradnej techniky a náradia.

Nehnuteľnosť ako celok pôsobí komplexným dojmom bez nutnosti nevyhnutných investícií, v perfektnom stave, pripravený pre nových majiteľov. Dom sa predáva z rodinných dôvodou, bez skrytých závad.

Kompletné foto nájdete na stránke partnersreal.sk. Ku stávajúcemu pozemku je možnosť prikúpiť parcelu za domom s rozlohou 300m2 za 15000€, viď foto.

Cena nehntueľnosti je 265 000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice 04001. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košická Polianka
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: --
Úžitková plocha: 194 m2
Plocha pozemku: 593 m2
Katalógové číslo: VG-579
id: 303

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.