Šikovný murovaný rodinný dom 10x10m s pozemkom 900m2 predaj, Tornyosnémeti, ulica Ady Endre

Predaj, Rodinný dom, Kompletná rekonštrukcia

Cena 1

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom po kompletnej hĺbkovej rekonštrukcií, vzdialený 20 minút autom z Košíc, v obci Tornyosnémeti, na ulici Ady Endre .

Obec a samotná nehnuteľnosť je rýchlo a komfortne prístupná po diaľnici autom, prípadne autobusom SAD cca 20km z centra.

Domček je situovaný na konci obce, v príjemnej, rozvíjajúcej sa ulici, s niekoľkými novostavbami, obývajúcej prevažne Košičanmi.

Menší domček je tvorený vstupnou presklenou verandou, veľkou kuchyňou s jedálenským stolom, obývacou izbou, spálňou a veľkou kúpeľňou s wc to všetko s úžitkovou plochou cca 80m2 v jednom podlaží.

Súčasťou domu je aj prístavba letnej kuchyne a skladu s rozlohou cca 50m2 vrátane dielne. Úžitkovú plochu domčeka v prípade potreby je možné zvýšiť zobytnením zatiaľ neobývaného podkrovia.

Dom prešiel kompletnou, hĺbkovou rekonštrukciou pred 2 rokmi, nové elektro a vodoinštalácie, omietky, sadrokartóny, podlahy, zriaďovacie predmety vrátane sanity, plastové okná, zateplenie obvodového plášťa polystyrénom s hrúbkou 5cm a taktiež s interiéru minerálnou vatou s hrúbkou 10cm. Strecha bola kompletne odstrojená, čiastočne po výmene nosných krokiev a nanovo uzavretá pôvodnou vyčistenou škridľou.

Kúrenie je centrálne na plyn do radiátorov s novým kotlom a v kuchyni je liatinová pec na tuhú palivo s varnou doskou.

Pozemok je rovinatý, oplotený, s bránou na do., s prestrešeným vjazdom pre parkovanie aut. Šírka pozemku je cca 22m a dĺžka cca 41m. Vjazd v dvorovej časti je spevnený betónom. V zadnej časti pozemku sa nachádza kurín ktorý bude do predaja presunutý.

Dom disponuje všetkými inžinierskymi sieťami a to: obecná voda, vlastná studňa, kanalizácia, plynová prípojka, eletkrická prípojka, internet.

Ďalšie informácie poskytneme telefonicky prípadne na obhliadke nehnuteľnosti. Cena nehnuteľnosti je dohodou.

V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice.

Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Ady Endre
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 900 m2
Katalógové číslo: VG-650
id: 497

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.