Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Skvelá lokalita, 1 izbový byt, predaj, Košice-Západ, Muškátová ulica

Predaj, 1 izbový byt, Košice - Západ, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 69.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj 1 izbový byt 37m2, po čiastočnej obnove, vo výnimočnej lokalite sídliska Terasa, na ulici Muškátová. Byt má vynikajúcu polohu v rámci ulice, na kľudnom mieste pri parku. Napriek vyvýšenému prízemiu byt ponúka dostatok súkromia a kľudu bez rušivých elementov ulice s bezbariérovým prístupom. Byt je pekný čistý, po čiastočnej obnove s novými omietkami, plastovými oknami, plávajúcimi podlahami a zánovnou kuchynskou linkou, s pôvodným jadrom, s pekným dreveným obkladom, ohraničený bezpečnostnými vchodovými dverami. Byt je ihneď voľný, pripravený k nasťahovaniu, predáva sa vrátane zariadenia. Súčasťou bytu je aj netradične väčšia pivnica, so zatepleným stropom, čiže byt je príjemne teplý ( radiátory su vypnuté po celý rok)

Kompletné mesačné náklady sú 140€ vrátane energií. Orientácia celého bytu je na teplý západ. Byt je pekný a čistý pripravený k nasťahovaniu, ponúka však aj možnosť prerobenia na menší, 2 izbový. Bytový dom je po kompletnej obnove zateplený s bohatou občianskou vybavenosťou sídliska Terasa.

Cena nehnuteľnosti je 69000€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktuje:

Vladimír Gaži, executive manager, PARTNERSREAL s.r.o Urbánkova 70 Košice, tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Západ
Druh nehnuteľnosti: 1 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Muškátová
Úžitková plocha: 37 m2
Katalógové číslo: VG-543
id: 88

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.