Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Tehlová chata neďaleko golfového ihriska Malá Ida, Košice - okolie

Predaj, Záhradná chatka, Košice - Šaca, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 45.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj, príjemnú tehlovú chatu v zahradkárskej lokalite Strelnica, Košice - Šaca. Lokalita sa nachádza medzi Šacou a Malou idou, cca 500m od golfového ihriska v príjemnom prostredí pod lesom s dobrým prístupom, vedľa hlavnej cesty.

Chata je osadená na rovinatom pozemku s rozmermi 13x23m s úžitkovou plochou 54m2, pri zastavanej ploche 27m. Konštrukcia stavby je tehlová s hrúbkou múrou 30cm. Dvojpodlažná stavba s obytným podkrovým disponuje sedlovou strechou s krytinou z pozinkovaného plechu. Chata je omietnutá klasickou brizolitovou omietkou a má drevené okná.

Dispozíciu v prvom podlaží t tvorí priestranná obývacia izba, kuchyňa pod ktorou je menšia pivnica a v druhom podlaží veľká izba s loggiou, s výhľadom do záhrady. Chata pojme bez problémov 4 člennú rodinu, v prípade potreby krátkodobo aj väčšiu.

Inetriér je kompletne obložený dreveným obkladom, s dreveným nábytkom a doplnkami. Výhodou je aj murovaný krb so šamotových tehál príjemný najme v chladnejších mesiacoch.

Chata je napojená na elektrickú energiu, má kopanú studňu spoločnú so susedom bez pripojenia do chaty. Wc je suché, odpad možno riešiť žumpou.

Pozemok je oplotený, udržiavaný s cca 10 ovocnými stromami a živým plotom ku hlavnej ceste. Aktuálne pozemok nieje v osobnom vlstníctve, avšak možnosť odkúpenia je odsúhlasená pozemkovým fondom so stanovenou cenou 4000,-€ + 900,-€ prístupová cesta.

Chata má skvelú polohu s komfortným prístupom, ideálna na rodinnú rekreáciu s množstvom voľnočasových aktivít, napr. menší výlet bicyklom k vodnej nádrži Bukovec, či využitia priľahlého golfového ihriska a ďalších. Vďaka dobrému prístupu je ideálna na rýchle a opakované návštevy v priebehu dňa, čí víkendových pobytov.

Cena nehnuteľnosti je 45000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 094 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Šaca
Druh nehnuteľnosti: Záhradná chatka
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: --
Úžitková plocha: 54 m2
Zastavaná plocha: 27 m2
Plocha pozemku: 300 m2
Katalógové číslo: VG-584
id: 339

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii