Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

RESERVE 2,5 izbový byt 54m2+2balkón, nová rek., predaj, Košice - Sever, Národná trieda

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Sever, Nová rekonštrukcia

Cena 125.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka nový, tehlový 2,5 izbový byt, nachádzajúci v lokalite Košice - sever, na ulici Národná trieda. Lokalita samozrejme ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo príjemných možností voľnočasových aktivít v bezprostrednej blízkosti bytového domu ako sú napr. zimný štadión Crow Arena, kúpalisko anička, rozľahlý zelený park anička, zoologická záhrada botanická záhrada, škôlka a mnoho ďalšieho.

Byt je umiestnený na 4 poschodí tehlového bytového domu pred zateplením s novým výťahom. V bytovom dome momentálne prebieha komplexná rekonštrukcia, čím sa v budúcnosti zhodnotí vlastníctvo nehnuteľnosti. Bytový dom, resp. vchod je umiestnený ďalej od rušnej cesty s priateľným parkonvaním.

Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2019/2020, s novou dispozíciou, za maximálneho využita každého centimetra bytu (54m2), čím vznikol

zaujímavý a vzdušný priestor, 2,5 izbového bytu.

Dispozícia ponúka vstupnú chodbu so samostatnými vstupmi do wc a kúpelne z vaňou zvlášť, následne na ľavej strane prechod do menšej spálne so šatníkovou skriňou a manželskou posteľou. Hlavnú dennú časť tvorí otvorená obývačka s kúchyňou a jedálenským stolom a veľká izba s balkónom.

Orientácia miestností je nasledovná: obýavčak s kuchyňou na severovýchod, večšia izba s balkónom juho východ, a menša izba severovýchod.

V byte sú kompletne nové plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady vo wc a kúpelni. Nová elektroinštalácia a vodoinštalácia, omietky a sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením. Plastové okná, radiátory a taktiež sanita s nábytkom a v neposlednom rade kuchynská linka so spotrebičmi okrem umývačky a taktiež interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Pocit bezpečia dotvárajú bezpečnostné dvere.

Byt pôsobí príjemne a čisto, je veľmi svetlý a vzdušný, s dojmom väčšieho bytu aj vďaka dobrej dispozícií. Mesačné náklady sú do 190€ komplet vrátane energií a internetu, pre 2 prihlásené osoby s preplatkami. Cena nehnuteľnosti je 125000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis, priebehu celého obchodu. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 Košice, Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Ulica: Národná trieda
Úžitková plocha: 54 m2
Katalógové číslo: VG-552
id: 130

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.