Upravená záhrada so záhradnou chatkou, predaj, Košice - Šaca, Pod lesom, (Strelnica)

Predaj, Záhradná chatka, Košice - Šaca, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 29.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj, záhradnú chatku s úžitkovou plochou 20m2, osadenú na rovinatom pozemku s rozlohou 353m2, ktorý aktuálne nie je v osobnom vlastníctve. Budúce odkúpenie pozemku do osobného vlastníctva je v štádiu riešenia, kedy už pozemkový (SPF) určil budúcu odkupnú hodnotu pozemku na cca 5000,-€ vrátane podielu na prístupovej ceste.

Chatka disponuje súpisným číslom, situovaná v bezprostrednej blízkosti lesa, na rovinatom pozemku trojuholníkového tvaru. Pozemok má nové oplotenie vrátane podhrabových dosiek (psík Vám neujde), s prístupmi na pozemok z dvoch strán.

Chatka je celodrevená, obitá zrubovým profilom, pripojená na elektrickú energiu a prípojku vody z vlastnej kopanej studne s hĺbkou 6m, s novým čerpadlom. Odpad nieje, wc je prenosné, chemické.

Záhrada má veľmi dobrý prístup s rovinatou asfaltovou cestou, následne cca 50m po spevnenej ceste.

Chatová lokalita „Pod lesom“ sa nachádza medzi Malou Idou a Šacou, cca 700m od golfového ihriska Malá Ida v bezprostrednej blízkosti lesa. Z voľnočasových aktivít za zmienku stojí neďaleká vodná nádrž Bukovec či kompletná občianska vybavenosť Šace.

Chatka ako aj záhrada je v dobrom stave, udržiavaná, s ovocnými stromami.

Cena nehnuteľnosti je 29999,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice, SR. Tel: 0948757353, gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Šaca
Druh nehnuteľnosti: Záhradná chatka
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Pod lesom
Úžitková plocha: 21 m2
Zastavaná plocha: 23 m2
Plocha pozemku: 353 m2
Katalógové číslo: VG-650
id: 496

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Podobne produkty