Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Rezervované, 3 izbový byt, 65m2+loggia, predaj, Košice - Nad Jazerom, Ždiarska

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Nad Jazerom, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 128.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj útulný, 3 izbový byt, nachádzajúci sa na sídliskú Nad Jazerom, Košice IV, na Ždiarskej ulici. Byt je situovaný na 9 poschodí z 13 tich v kompletne zrekonštruovanom vežiaku, vrátane zateplenia a renovácie interiéru, kamerového systému, obkladov a dlažieb a ďalších, pričom na podlaží sa nachádza 8 bytov.

Bytový dom je umiestnený na začiatku Ždiarskej ulice so skvelou občianskou vybavenosťou ako sú obchodný dom Ural, Billa, Tesco, lekáreň, reštaurácie a ďalšie s novovybudovaným detským ihriskom. Parkovanie je bezproblémové pri bytovom dome.

Samotný byt s rozlohou 65m2 prešiel čiastočnými úpravami vo formel plastových okien s novými tesneniami, zasklenou loggio otváravými oknami, sadrovými omietkami v 2 izbách, inak v zachovalom pôvodnom stave s pôvodným jadrom.

Dispozíciu bytu tvoria nepriechodné izby s centrálnou chodbou vyústenou do predsiene z ktorej sú jednotlivé vstupy do všetkých miestnosí. Najväčšia obývacia izba s loggiou je orientovaná na juhozápad, rovnako ako aj detská izba a spálňa, priestranná kuchyňa s jedálenským stolom na severovýchod.

V prípade rekonštrukcie sú všetky priečky nosné až na chodbovú, oddelujúcu chodbu od obývačky ktorou by priestor získal väčšiu svetlosť a priestrannosť s cieľom prevzdušniť dennú časť bytu.

Byt je čístý a útulný v osobnom vlastníctve bez tiarch, kúpou voľný. Náklady na bývanie sú 180€ plus energie, vrátane fondu opráv. Súčasťou bytu je loggia a samozrejem pivnica v prízemí.

Cena nehnuteľnosti je 128000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@parntersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Nad Jazerom
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Ždiarska
Úžitková plocha: 65 m2
Katalógové číslo: VG-596
id: 364

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.