Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

´´RESERVE´´ Útulný 3 izbový byt, 73m2, loggia + kumbál, predaj, Košice - Nové Ťahanovce

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Pôvodný stav

Cena 134.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj, útulný 3 izbový byt, umiestnený na 2 poschodí 12 poschodového bytového domu, na ulici Juhoslovanská, Košice - Sídlisko Ťahanovce. V bytovom dome prebehne plánovaná obnova tohoto roku, kde sú už odsúhlasené prípravné práce v interiéri a následne exteriérové úpravy vo forme zateplenia plášťa a ďalších.

Jednoznačnou výhodou bytu je skvelé umiestnenie na 2 poschodí bytového domu, postaveného okolo roku 1990.

Samotný byt s rozlohou 73,21 m2 je útulný, v pôvodnom stave s jemnými úpravami, a plastovými oknami. Ďalšou výhodou je dobrá dispozícia so samostatnými nepriechodnými izbami, pričom všetky izby sú orientované na teplý juhovýchod a kuchyňa na severozápad. Stav bytu je dobrý, užívania schopný ihneď s doporučenou rekonštrukciou k dnešným moderným štandardom.

Súčasťou bytu je aj loggia s rozlohou 3,42m2, komora na chodbe s rozlohou 2,5m2 a pivnica na prízemí. Náklady na bývanie pre 4 člennú rodinu sú priateľné, okolo 200€ komplet vrátane energií.

Byt je čistý, zachovalý, pripravený pre nových majiteľov.

Cena nehnuteľnosti je 134999.-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnesreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: Juhoslovanská
Úžitková plocha: 73 m2
Katalógové číslo: VG-595
id: 360

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.