Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

REZERVOVANÉ1 izbový byt 44m2 plus loggia, predaj, Košice - Ťahanovce, Helsinská

Predaj, 1 izbový byt, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 78.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal-, Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj, veľký 1 izbový byt s úžitkovou plochou 44m2, nachádzajúci sa na sídlisku Ťahanovce, na ulici Helsinská.

Príjemný byt je po čiastočnej rekonštrukcii, slušný a pripravený k nasťahovaniu, bez nutných úprav, v modernom, panelovom, bytovom dome po zateplení, obnove strechy, s novým výťahom a čiastočne interiérom. Nachádza sa na 6 poschodí z 8.

Obnova prebehla taktiež v byte, kde sa menili podlahy, plastové okná, kuchynská linka na mieru, obklady a dlažby, úložné priestory a ďalšie.

Praktická dispozícia ponúka vstupnú chodbu so šatníkom, priestrannú izbu, prepojovacou chodbou do samostatnej kúpelne a wc, na konci veľká kuchyňa s výstupom na zasklenú loggiu.

Orientácia celého bytu je na Juh, s pekným výhľadom na okolie. Úžitková plocha je 44m2 vrátane pivnice, plus loggia cca 4,5m2.

Veľkou výhodou sú nízke mesačné náklady, mladý bytový dom realizovaný pred koncom výstavby sídliska, pekný výhľad a príjemné okolie.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, pripravená k nasťahovaniu pre nového vlastníka. Cena nehnuteľnosti je 78000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlstníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontakujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel:0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Rezervované
  • TOP ponuka
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Druh nehnuteľnosti: 1 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Helsinská
Úžitková plocha: 44 m2
Katalógové číslo: VG-568
id: 222

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.