Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Veľký 3 izb. byt 82,5m2, predaj, Košice - Západ, Terasa, Pražsku ulica

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Západ, Kompletná rekonštrukcia

Cena 218.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne a veľmi kvalitne zrekonštruovaný pôvodne 4 izb. byt, prerobený na vzdušný 3 izbový vo výbornej lokalite sídliska Terasa, na Pražskej ulici.

Byt s rozlohou 82,5m2 je situovaný na rohu Pražskej a Bernolákovej ulice v panelovom bytovom dome po zateplení a čiastočnej obnove, umiestnený na prvom poschodí z osem. Bytový dom je v dobrom technickom stave, v príjemnom susedstve s dobrým parkovaním. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť najvyhľadávanejšieho sídliska Terasa s množstvom parkov a zelene.

Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou z pred pár rokov, prestavbou zo 4 izbového s loggiou na vzdušný 3 izbový byt aktuálne bez loggie. V prípade potrebi loggie je možné vyhotovenie balkónových dverí v kuchyni, bez ťažkých stavebných zásahov. Rovnako tak je možné byt jednoducho upraviť späť na 4 izbový, dobudovaním stredovej priečky v detskej izbe.

Nadštandardná rekonštrukcia sa dotkla každého miesta v byte, kde sa upravila dispozícia, elektro a vodoinštalácie, kvalitné nerosivé plastové okná Trocal s izolačným dvojsklom, nové hliníkové kvaliltné radiátory v celom byte, masívne obložkové zárubne vrátane interiérových dverí z masívu a v neposlednom rade 2,5cm hrubé značkové podlahy od firmy Kährs vo vyhotovení buk a čerešňa s 30 ročnou zárukou. V byte ja taktiež množstvo úložného priestoru aj vo forme vstavaných skríň v izbách a na chodbe. Pocit bezpečia dotvárajú 6 bodové bezpečnostné dvere Guzma.

Skutočne kvalitný byt skrýva množstvo ďalších detajlov a vyhotovení ktoré je nutne vidieť. Predáva sa kompletne zariadený vrátane spotrebičov a nábytku okrem osobných vecí.

Dispozícia bytu je praktická, s veľkou vstupnou chodbou so šatníkom z ktorej sú jednotlivé vstupy do veľkej detskej nepriechodnej izby (pôvodne 2 izby), spálne na konci chodby, rovnako ako aj jadro s kúpeľňou a wc zvlášť. Na ľavej strane z chodby prechádzame do denného priestoru veľkej obývacej izby s prechodom do kuchyňe s jedálňou, kde bola pôvodne aj loggia.

Súčasťou bytu je samozrejme pivnica a vrámci spoločných priestorov aj funkčná kočikáreň.

Aktuálny nájom plus energie je nastavený pre 4 prihlásené osoby a činí 246€ s preplatkami okolo 700€ ročne.

Ďalšie informácie radi poskytneme tlefonicky prípadne na obhliadke bytu.

Cena nehnuteľnosti je 218.000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V závyslosti od záujmu bude dohoda na cene možná.

V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Západ
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Pražská
Úžitková plocha: 80 m2
Katalógové číslo: VG-610
id: 417

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.